دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Asset Manager 2016 Enterprise 1.0.1182.0 Final مدیریت اموال

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21886

Asset Manager Enterprise مدیریت اموال
Asset Manager نرم افزاری کاملا کاربردی جهت مدیریت کامل بر اموال و موجودی در شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد.
با استفاده از این ابزار شما همیشه نسبت به وضعیت دارایی های خود اطلاعات کاملی دارید و قادر خواهید بود برچسب های بارکد را برای دارایی های خود چاپ نمایید. وجود بارکد این کمک را به کاربران می کند تا در زمانی کوتاه و توسط بارکد به مطلب مورد نظر دسترسی پیدا کنند که این کار از بوسیله اسکنر این برنامه انجام می شود. این نرم افزار در زمینه مدیریت دارایی هایتان می تواند نقش دستیارتان را ایفا کند می باشد.
اگر شما نیز از آن دسته افرادی می باشید که به فکر جلوگیری از اتلاف وقت ، تلاش و هزینه های جستجو برای دارایی های خود عستید بهترین پیشنهاد جهت این کار نرم افزار Kaizen Software Asset Manager 2014 می باشد. این برنامه که به منظور مدیریت دارایی ها طراحی و کدنویسی شده به شما کمک خواهد کرد تا همیشه به صورتی دقیق بدانید در چه مکان هایی چه مقدار دارایی دارید و همچنین چه مقدار از آن دارایی هزینه و یا به چه میزان به آن افزوده شده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Asset Manager Enterprise مورادی نظیر : چاپ بارکد دارایی ها ، و یا استفاده از بارکد موجود برای شناسایی دارایی ها ، پیگیری دارایی های بسیار زیاد و نامحدود ، ساخت آسان ضمیمه تصاویر ، دفترچه راهنما مالک ، فایلهای دیگر و... ، بررسی اقلامی که در اختیار کارکنان قرار میگیرد ، و حفظ تاریخچه کامل از مالکیت اموال و دارایی ،اطلاع کامل و به روز نسبت به فروشندگان و اطلاعات تماس مرتبط به هر یک از آنها ، چاپ و ذخیره گزارش دارایی ها در فرمت های گوناگون و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود