دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

EssentialFax 1.80.2 ارسال و دریافت فکس با کامپیوتر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18044

EssentialFax


EssentialFax نرم افزاری جهت ارسال و دریافت ایمیل توسط کامپیوتر است که با اکثر فکس مودم های رایج سازگاری کامل را دارد.
این برنامه کار ارسال و دریافت فکس را برایتان بسیار راحت می کند و اگر در اداره یا شرکتی مشغول به کار هستید که روزانه با تعداد بالایی فکس سر و کار دارید این برنامه می تواند دستیار خوبی برایتان باشد و باعث افزایش راندمان کاری شما شود.

EssentialFax از طریق گرینه Scan-to-Fax هر صفحه ای که باید فکس شود را برایتان اسکن نموده به قسمت Outbox منتقل می کند. تمامی فکس های موجود در Outbox را می توانید مشاهده، پرینت و یا ارسال نمایید. این برنامه با اضافه کردن یک درایور پرینتر مجازی به سیستم در واقع یک پرینتر برایتان خلق می کند که توسط آن می توانید نسخه قابل چاپ فکس های خود را نیز ایجاد نمایید. بعد از دریافت، فکس ها در جدولی لیست می شوند که می توانید آنها را مدیریت نموده و هر یک از آنها را که می خواهید مشاهده، پرینت و یا در صورت نیاز نداشتن حذف نمایید. این برنامه به خوبی از فرمت های استاندارد TIFF و PDF پشتیبانی می کند.

EssentialFax دارای ویژگی هایی مانند: سازگاری با اکثر مودم های موجود، ارسال گروهی فکس، قابلیت ایجاد یک Clone به منظور کپی کردن یک فکس دریافتی برای افراد متفاوت، ارسال فکس های دریافتی، ذخیره فکس های دریافتی به صورت اسناد PDF و ارسال آنها به عنوان فایل ضمیمه در ایمل ها، نمایش و پرینت فکس ها به گونه ای که می توانید تنظیم کنید به شکل خودکار فکس های دریافتی چاپ شوند و یا بعد از مشاهده آنها، انتقال لیست فکس های دریافتی و ارسالی و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود