دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Flashnote 4.7 + Portable دفترچه یادداشت

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار آفیس | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/12/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 8192

Flashnote
Flashnote دفترچه یادداشی ساده و سبک جهت ذخیره و یادآوری مطالب مختلفی مانند شماره تلفن، آدرس ها، قرار های ملاقات و موارد دیگر می باشد.
این برنامه سبک بدون هیچ گونه تاثیری قابل لمسی روی کارکرد سیستم می تواند دفترچه یادداشت مناسبی را در اختیراتان قرار دهد تا جهت نت برداری از کارهای روزانه و نوشتن سریع مسائلی که نمی خواهید فراموش کنید از آن بهره ببرید. این دفترچه یادداشت بعد از نصب روی سینی ویندوز قرار می گیرد و می تواند در صورت نیاز بلافاصله آن را در دسترس داشته باشید.

Flashnote جهت جلوگیری از یکنواخت شدن محیط کاربری به شما امکان ایجاد تغییرات در ظاهر یادداشت ها رانیز می دهد و قادر خواهید بود مواردی مانند: حالت کاغذ، فرمت فونت ها، رنگ فونت و پس زمینه را به صورت سفارشی تنظیم کنید. همچنین می توانید یادداشت های خود را ویرایش نموده و در صورت لزوم مواردی را به آنها اضافه و یا حذف نمایید. این دفترچه یادداشت کاربردی در نسخه های جدید از رمزگذاری (AES-256) به خوبی پشتیبانی می کند و می توانید نت ها و یادداشت های خود را ذخیره نموده و از آنها نسخه پشتیبان داشته باشید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار آفیس

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود