دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Autorun Organizer 2.29 Final مدیریت Startup ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18727

Autorun Organizer مدیریت Startup ویندوز
Autorun Organizer نرم افزار کاربردی و کوچکی جهت مدیریت کامل بر تمامی رویدادهای استارت آپ ( Start Up ) ویندوز می باشد.
این نرم افزار لیستی از کلیه برنامه ها و فایلهایی که همزمان با بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند را با جزئیات کامل در اختیارمان قرار می دهد که در صورت نیاز می توانیم هرکدام را حذف و یا زمان احرای بعضی از برنامه ها را نشخص کنیم. در واقع توسط این برنامه می توانیم در هنگام ورود به ویندوز کلیه برنامه هایی که لود و اجرا می شوند را مدیریت کنیم و با حذف برنامه های غیر ضروری که به صورت خودکار در هنگام نصب ، خود را به این قسمت از ویندوز رسانده و جا خوش کرده اند سرعت آماده سازی ویندوز یا به اصطلاح بالا آمدن ویندوز را در مواقعی تا چند برابر افزایش بدیم.
از دیگر قابلیت های کلیدی نرم افزار Autorun Organizer می توان به : فعال و غیر فعال کردن برنامه Autorun ، مدیریت اولویت‌ اجرای برنامه ها در Autorun ، مدیریت خودکار برنامه های غیر فعال ، بهینه سازی سرعت بالا آمدن و عملکرد کلی ویندوز ، سازگاری کامل با نسخه های 64 و 32 بیتی ویندوز ، رایگان و کم حجم بودن و ... اشاره نمود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود