دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics Disk Defrag Pro 4.8.1 یکپارچه سازی هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/22 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19928

Auslogics Disk Defrag Pro یکپارچه سازی هارد دیسک
Auslogics Disk Defrag نرم افزار مناسب برای دیفرگمنت کردن یا همان یکپارچه سازی اطلاعات روی هارد دیسک می باشد.
انجام عمل دیفرگمنت از مهم ترین و ضروری ترین اقداماتی است که منجر به بهبود در عملکرد سیستم و در واقع امری ضروری جهت محافظت از هارد می باشد. هنگامی که ما فایلی را درون هارد دیسک خود کپی می کنیم شبیه این است که یک وسیله را داخل اتاقی انداخته باشیم . در این صورت اگر این کار به شکل مداوم تکرار شده باشد احتیاج به تمیز کردن اتاق نیز بوجود می آید. این اتاق فرضی در سیستم به عبارتی همان هارد دیسک است که لازم است به صورت منظم به تمیز کاری و مرتب نمودن آن بپردازیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Auslogics Disk Defrag مواردی نظیر : بکارگیری الگوریتم های ویژه ای برای درایوهای SSD و VSS-enabled ، بهره گیری از 4 الگوریتم بهینه سازی دیسک ، جدای از Defrag کردن باعث پیشگیری از تکه تکه شدن بیشتر فایل ها را نیز می شود ، یکپارچه سازی فایلهای سیستمی ( MFT ، pagefile ، hiberfil و … ) ، ارائه گزارش های مفصل و نمودار عملکرد ، جدول زمان بندی پیشرفته ، افزایش فضای آزاد هارد دیسک ، نمایش لیست فایل های تکه تکه شده ، توانایی یکپارچه سازی یک فایل و یا پوشه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود