دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced PC Tweaker 4.2 بهینه سازی ویندوز

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 20592

Advanced PC Tweaker بهینه سازی ویندوز
Advanced PC Tweaker نرم افزاری جهت تشخیص مشکلات ، مراقبت و بهبود کارایی سیستم می باشد. این برنامه دارای 15 عملکرد مختلف برای سلامتی کامل و افزایش کارایی سیستم است. این برنامه می تواند مشکلات سیستم را تعمیر و فایل های اضافی را از روی آن پاک کند. مدیریت نسخه های پشتیبان و بهینه سازی سیستم از دیگر امکانات می باشد.
از قابلیت های کلیدی نرم افزار Advanced PC Tweaker می توان به : پاکسازی هارد دیسک از فایل های غیر ضروری و زائد، اسکن و برطرف سازی اشکلات موجود در رجیستری، جستجو و حذف فایل های تکراری، تهیه بک آپ از اطلاعات سیستم و رجیستری، بهینه سازی و افزایش سرعت قسمت های مختلف ویندوز مانند رم، مدیریت استارت آپ، حذف و نصب برنامه های ویندوز، حذف فایل های مهم به گونه ای که دیگر قابل بازیابی و ریکاوری نباشند و بسیاری از از ابزارهای دیگر اشاره نمود.
توضیحات :
- نسخه اصلی این برنامه نیز که در سایت سازنده آن ارائه گردیده توسط بعضی از نرم افزار های امنیتی به عنوان برنامه تبلیغاتی ( Adware ) شناسایی می شود و ارتباطی با کرک و فعال سازی آن ندارد.
- در صورت نیاز می توانید نسخه Demo را از سایت سازنده آن دریافت نموده و توسط فعال سازهای لینک شده جهت فعال سازی آن اقدام نمایید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود