دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo Core Tuner 2.01 بهینه ساز CPU

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21696

Ashampoo Core Tuner بهینه ساز CPU
Ashampoo Core Tunerنرم افزار مفید و کاربردی جهت مدیریت کامل بر پردازنده های ( CPU ) چند هسته ای و بهبود عملکرد سیستم می باشد.
این نرم افزار لیستی کامل از پردازش های در حال اجرا را به صورت خودکار ارائه می دهد که قادر خواهید بود نام ، توضیحات ، سطح CPU ، استفاده از حافظه، اولویت و هسته های در حال کار برای هر برنامه کاربردی را ملاحظه نمایید. این ابزار قادر است برنامه هایی که در سیستم عامل نصب شده و در حال اجرا می باشند را طوری بهینه سازی نماید تا نهایت سرعت هم در سیستم عامل و هم در پردازنده حاصل شود. همچنین این برنامه به مقدار بسیار ناچیزی از CPU و حافظه سیستم را استغال می کند. بطور کلی Ashampoo Core Tuner نرم افزار کاربردی جهت مدیریت پردازنده سیستم می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Core Tuner مواردی مانند : افزایش سرعت و بهبود عملکرد سیستم عامل و نیز نرم افزارهای نصب شده روی آن ، استفاده بسیار راحت ، دارای زمان پاسخ دهی بسیار مناسب ، دارای یک فایل راهنمای جامع ، اشغال کردن میزان بسیار اندکی از CPU و حافظه سیستم ، سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود