دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Baidu PC Faster 5.1.3.131061 بهبود عملکرد سیستم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19791

Baidu PC Faster بهبود عملکرد سیستم
Baidu PC Faster نرم افزاری جهت بهبود عملکرد سیستم با استفاده از ابزارهای سودمند می باشد.
این برنامه با گذاشتن ابزارهای کاملی برای افزایش سرعت رایانه ، رفع مشکلات سیستم و حذف بهم ریختگی سیستم می تواند به عنوان یک ابزار مفید مورد استفاده واقع شود. Baidu PC Faster همچنین می تواند با حذف میزان آسیب پذیری سیستم موجب افزایش امنیت سیستم شما گردد . با استفاده از این برنامه و به روز نگه داشتن آن سیستم خود را در مقابله با تهدیدات اینترنتی و ویروس ها ایمن نگه دارید. این برنامه از 8 بخش اصلی تشکیل شده است، Health Check این قسمت از برنامه مختص نمایش اطلاعات و راندمان سیستم شما است که به سه درجه خوب، بد، عالی درجه بندی میشود و شما تنها با یک کلیک می توانید راندمان سیستم تان را افزایش دهید. Win Update بررسی آپدیت های ویندوز و قطع دسترسی برنامه های مخرب و ورد هکرها در این بخش صورت می پذیرد.
Cleaner بخش مهم برنامه برای پاک کردن فایل های آسیب دیده و بیهوده و تمیز کردن رجیستری و کش مروگرهای مختلف و فایلهایی که از طریق اینترنت در سیستم شما به صورت کوکی ذخیره شده است. SpeedUp بخش مربوط به مانتیورینگ استارت آپ ویندوز شما میباشد. Virus Scan اسکن سیستم شما با موتور ابری آنتی ویروس Baidu می باشد. ToolBox جعبه ابزار برنامه جهت تسریع دسترسی به بخش های مختلف و دارای قابلیت های بی شمار می باشد. PC APP Store ویژگی جدید و منحصر به فرد Baidu PC Faster از سایر برنامه های بهینه ساز که در این بخش شما به دانلود برنامه های کاربردی که از سوی این برنامه معرفی شده به صورت رایگان می پردازید. Game Faster این قسمت برای افزایش کارایی سیستم در هنگامی که شما با سیستم بازی می کنید تعبیه شده است .
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود