دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DLL-Files Fixer 3.2.9.3065 رفع خطاهای فایل DLL

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 136

DLL-Files Fixer رفع خطاهای فایل DLL
DLL-Files Fixer 3.2.9.3065 نرم افزاری برای پیدا کردن مشکلات خرابی های فایل های DLL و رفع این مشکلات می باشد.
DLL که مخفف کلمه ی Dynamic Link Library است مجموعه ای از برنامه های کوچک می باشد که به وسیله ی برنامه های بزرگتری که در سیستم در حال اجرا هستند فرا خوانده می شوند. برنامه ی کوچکی که این امکان را برای برنامه های بزرگتر فراهم می سازد تا بتوانند با یک وسیله مانند چاپگر و یا اسکنر ارتباط برقرار کنند در یک دسته بندی فایل به اسم فایل های DLL قرار می گیرد. از مزایای این فایل ها این است که به همراه برنامه ی اصلی بارگزاری نمی شوند و این کار باعث صرفه جویی در حافظه RAM کامپیوتر می شود و فقط در صورت نیاز برای استفاده مثلا در هنگام چاپ کردن یک فرم این برنامه ها به اجرا در می آیند. اگر این فایل ها بر روی سیستم نصب نباشند سیستم شما دچار خطا شده و پیغامی با پسوند dll نشان می دهد.
DLL-Files Fixer به شما این اجازه را می دهد که هارد دیسک را جستجو کرده و فایل های dll را که ناقص هستند پیدا کنید و همچنین به شما کمک میکند اگر برنامه ای نیاز به فایل dll دارد مشکلات آنها را رفع نماید و موجب بهبود عملکرد و افزایش سرعت سیستم می شود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود