دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Cacheman 10.0.3.0 بهینه سازی حافظه موقت سیستم

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19801

Cacheman بهینه سازی حافظه موقت سیستم
Cacheman نرم افزاری کاملا کاربردی جهت بهینه سازی حافظه موقت سیستم و افزایش سرعت کلی آن می باشد.
این نرم افزار مفید به منظور بهینه سازی حافظه موقت سیستم طراحی شده و به صورت اختصاصی جهت افزایش سرعت کلی سیستم کدنویسی گردیده که قادر است با بهینه سازی Catch ها ، مدیریت کامل حافظه اصلی سیستم ( RAM ) و همچنین مقدار حافظه اشغال شده، باعث بهبود عملکرد کلی و سرعت سیستم می شود. استفاده از این برنامه برای کاربران مبتدی نیز مناسب است و از تغییراتی که کاربران روی سیستم خود اعمال می کنند Backup تهیه می کند تا فقط با یک کلیک ساده تمامی تنظیمات را به حالت اولیه بازگرداند. همچنین کاربر قادر است برنامه هایی که برای او مهم هستند را انتخاب نماید.
زمانی که سیستم خود را راه اندازی می کنید نرم افزار Cacheman برنامه هایی را که به شکل نرم افزاری Cache شده اند و غیر ضروری هستند را از پروسه خارج می کند تا فضایی را در حافظه سیستم اشغال نکنند و باعث افزایش سرعت سیستم عامل شود. این برنامه به شکل خودکار و با یک کلیک ساده کل سیستم را بررسی نموده و جهت بهینه سازی آن اقدام می کند و مناسب ترین تنظیمات را برای سیستم به منظور بهبود عملکرد کلی ، افزایش سرعت و کارایی آن انجام می دهد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Cacheman مواردی مانند : افزایش سرعت و بهبود عملکرد کلی سیستم عامل با بهینه سازی کامل حافظه موقت ، مدیریت حافظه اصلی ، انتخاب برنامه های لازم بوسیله کاربر ، خارج کردن برنامه های غیر ضروری از پروسه ویندوز جهت کاهش حافظه اشغال شده ، افزایش نسبی سرعت اینترنت ، نمایش RAM و پردازنده ، مدیریت کامل برنامه های در حال اجرا و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود