دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Defraggler All Edition 2.21.993 + Portable یکپارچه سازی هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بهینه ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2177

Defraggler All Edition یکپارچه سازی هارد دیسک
Defraggler All Edition 2.21.993 نرم افزاری جهت یکپارچه سازی هارد دیسک ، بهبود عملکرد و همچنین افزایش سرعت سیستم می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید خیلی بهتر و با سرعت بیشتری نسبت به ابزار های وجود در ویندوز به یکپارچه سازی هارد دیسک بپردازید به گونه ای که اگر نیاز باشد دسته ای از فایل ها و یا حتی یک فایل مجزا را وارد مراحل یکپارچه سازی نمایید که ویندوز توانایی آن را نداشته و با این محدودیت روبرو هستید که حتما باید کل یک درایو به صورت یکجا وارد یکپارچه سازی شود که یکی از ایرادات آن زمان زیاد انجام آن است که به دلیل سرعت پایین پردازش ویندوز جهت یکپارچه سازی می باشد.
یکپارچه سازی در واقع یکی از چندین راهکار به منظور بهبود عملکرد سیستم و افزایش سرعت پردازش آن می باشد که در این میان نرم افزار Defraggler بر خلاف همتای خودش که به صورت پیش فرض روی ویندوز قرار دارد با قدرت و سرعت بالایی عمل دیفرگمنت یا همان یکپارچه سازی را انجام می دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Defraggler مواردی مانند : سرعت بسیار بالا در انجام دیفرگمنت ، انجام عمل یکپارچه سازی حتی روی یک فایل مجزا و یا یک پوشه ، پشتیبانی کامل از فرمت های FAT32 و NTFS ، سبک بودن برنامه و استفاده ناچیز از منابع سیستم و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بهینه ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود