دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Active SMART 2.9.8.152 تست سلامت هارد دیسک

Active SMART تست سلامت هارد دیسک
Active SMART نرم افزاری جهت تست سلامت هارد دیسک و جلوگیری از آسیب های احتمالی آن می باشد.
این برنامه وضعیت سلامت ، درجه حرارت و عملکرد هارد دیسک شما را نمایش داده و هرگونه مشکل شناسایی شده را به شما اعلام می کند ، در صورتی که این سه مورد به درستی عمل کنند نرم افزار چراغ سبز به شما نشان خواهد داد. یکی دیگر از قابلیت های Active SMART این است که به سرعت هارد دیسک را اسکن نموده و به شما نشان می دهد چه داده ای بیشترین فضای هارد دیسک شما را اشغال کرده است.

 

AOMEI Partition Assistant Technician 6.0 + Server 6.2 مدیریت پارتیشن‌

AOMEI Partition Assistant مدیریت پارتیشن‌
AOMEI Partition Assistant نرم افزاری کاملا حرفه‌ای در زمینه ویرایش پارتیشن‌ های دیسک سخت می باشد.
این برنامه نظیر برنامه‌هایی مثل Partition Magic می باشد اما این برنامه در عملکرد و سازگاری مقداری قدرتمند و کامل‌تر می‌باشد. این برنامه دارای مجموعه ابزاری برای مدیریت دیسک ها می باشد که شامل ابزار مدیریت پارتیشن، انتقال سیستم عامل به SSD یا HDD، کپی دیسک یا پارتیشن، تغییر سایز پارتیشن و بازیابی پارتیشن می باشد. از ویژگی های ممتاز آن می توان به مدیریت بر پارتیشن های هارد بهینه سازی پیشرفته ی ویندوز، ویزارد ساده ی ریکاوری و کپی پارتیشن اشاره کرد که نقش مهمی در راه اندازی روان رایانه ی شما بازی می کند. AOMEI Partition Assistant ابزاری ای قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای کار بر روی پارتیشن‌ها می‌باشد که قابل اجرا بر روی ویندوز های سون و 8 هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی می‌باشد.

 

Active Disk Editor 6.0.37 مشاهده و ویرایش کدهای باینری پارتیشن ها

Active Disk Editor مشاهده و ویرایش کدهای باینری پارتیشن ها
Active Disk Editor برنامه ای حرفه ای و قدرتمند برای مشاهده و ویرایش سکتورهای هارد دیسک می باشد.
این برنامه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید محتویات پارتیشن انتخابی را به صورت باینری و حالت متنی به صورت همزمان مشاهده کنید. در Active Disk Editor همچنین شما قابلیت مشاهده اطلاعات رکورهای MFT را با جزییات خواهید داشت. پس از ادیت داده ها٬ اطلاعات ادیت شده را در نماهای مختلف به شما نمایش خواهد داد. قابلیت جستجو و ادیت اطلاعات بر اساس الگوهای ANSI ٬ HEX و Unicode ٬ نمایش مهم ترین بخش های دیسک و ویژگی استفاده از Bookmark توسط میان برهای صفحه کلید از ویژگی های این برنامه به شمار میروند .

 

Abelssoft SSD Fresh 2016 Plus 5.0 افزایش طول عمر هاردهای SSD

Abelssoft SSD Fresh Plus افزایش طول عمر هاردهای SSD
SSD Fresh نرم افزاری برای بدست آوردن اطلاعات دقیق و بهینه سازی کارکرد درایوهای SSD می باشد.
با استفاده از این نرم افزار کارایی و طول عمر هارد دیسک خود را بیشتر کرده و استفاده بهتری از آن داشته باشید. همانطور که می دانید هارد دیسک های SSD به دلیل داشتن محدودیت در تعداد دفعات نوشتن اطلاعات روی هارد ، دارای طول عمر مشخصی هستند و عمر محدودی دارند . SSD Fresh از طریق جلوگیری از نوشتن های غیر ضروری روی هارد دیسک طول عمر هارد SSD شما را افزایش خواهد داد .

 

Abelssoft CheckDrive 2017.1.12 عیب یابی و رفع خطاهای هارد دیسک

Abelssoft CheckDrive عیب یابی و رفع خطاهای هارد دیسک
Abelssoft CheckDrive نرم افزار سودمند جهت شناسایی خرابی هارد دیسک می باشد.
نرم افزار Abelssoft CheckDrive یک برنامه کاربردی برای‌هارددیسک‌های کامپیوتر شما که یک رابط کاربری گرافیکی چشم نواز و زیبا با گزینه‌های ساده در تب استارت و با قابلیت چک درایو امکان انتخاب آسان آیتم اسکن را داراست و اطلاعات تب را در منو نمایش می‌دهد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد