دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited 4.1.1 + Portable مدیریت پارتیشن ها

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited مدیریت پارتیشن ها
Macrorit Disk Partition Expert از جدیدترین برنامه های مدیریت پارتیشن و هارد دیسک می باشد که امکانات فراوانی را برای گسترش پارتیشن سیستم، تغییر اندازه پارتیشن ، انتقال، ایجاد، فرمت و حذف پارتیشن در اختیار کاربران قرار می دهد.
این نرم افزار دارای تکنولوژی پیشرفته ای جهت حفاظت از اطلاعات در حال جابجایی می باشد که آن را مدیون الگوریتم منحصر به فردی می باشد که در طراحی آن به کار رفته است که تمام اینها به معنی تضمین 100% ایمنی داده های در حال جابجایی در عین سرعت بسیار بالا می باشد.

Macrorit Disk Partition Expert دارای قابلیت های مانند :
افزودن فضای پارتیشن NTFS ، اضافه نمودن به فضای پارتیشن سیستم بدون راه اندازی مجدد ، بهبود سرعت هارد دیسک در خواندن و نوشتن داده ها، به ویژه برای هارد های SSD ، به روز رسانی به رابط کاربری معروف ویندوز 8 / آفیس 2013 ، اضافه شده نسخه قابل حمل برای ویندوز ، تبدیل MBR به GPT بدون از دست دادن داده ها ، پاک کردن فضای آزاد / فضای اختصاص نیافته ، کوتاه شدن زمان بارگذاری ، تبدیل Primary partition به Logical بدون از دست دادن داده ها و بالعکس ، پشتیبانی برای تغییر اندازه پارتیشن FAT32 تا 2TB ، حداکثر عملکرد هارد دیسک و ثبات دیسک ، تغییر اندازه فوق العاده سریع پارتیشن و ... می باشد.

 

Abelssoft SSD Fresh 2017 6.1 افزایش طول عمر هاردهای SSD

Abelssoft SSD Fresh Plus افزایش طول عمر هاردهای SSD
SSD Fresh نرم افزاری برای بدست آوردن اطلاعات دقیق و بهینه سازی کارکرد درایوهای SSD می باشد.
با استفاده از این نرم افزار کارایی و طول عمر هارد دیسک خود را بیشتر کرده و استفاده بهتری از آن داشته باشید. همانطور که می دانید هارد دیسک های SSD به دلیل داشتن محدودیت در تعداد دفعات نوشتن اطلاعات روی هارد ، دارای طول عمر مشخصی هستند و عمر محدودی دارند . SSD Fresh از طریق جلوگیری از نوشتن های غیر ضروری روی هارد دیسک طول عمر هارد SSD شما را افزایش خواهد داد .

 

Diskeeper 16 Professional 19.0.1214.0 یکپارچه سازی هارد دیسک

Diskeeper Professional یکپارچه سازی هارد دیسک
Diskeeper نرم افزاری جهت یکپارچه سازی خودکار اطلاعات و فایل های روی هارد دیسک و در نتیجه بهبود سرعت و عملکرد سیستم می باشد.
این برنامه از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به ابزار Defragmenter خود ویندوز دارد ولی امکانات بیشتر و کاملتری مانند نمایش خصوصیات پیکربندی پارتیشن ها ، Volume Shadow ، محدود سازی فایلها ، مدیریت انرژی ، تنظیمات پراکسی ، و تشخیص حجم جدید را در اختیارتان قرار می دهد. قبل از شروع فرآیند یکپارچه سازی که معمولا مقداری به طول می انجامد باید یک تجزیه و تحلیل کلی روی اطلاعات موجود انجام شود و گزینه های قابل انجام بررسی شوند.
Diskeeper بخشی تحت عنوان یکپارچه سازی خودکار دارد که طبق گفته سازندگان آن حداکثر عملکرد برنامه را اجرایی می کند که البته منابع سیستمی و زمان بیشتری در زمان انتاخاب این گزینه درگیر می شوند. در نقطه مقابل یکپارچه سازی دستی سریعتر از حالت قبل می باشد ولی تاثیر گذاری کمتری نسبت به حالت خودکار از خود به جای می گذارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Diskeeper مواردی مانند : بکارگیری تکنولوژی هوشمند I/O جهت افزایش سرعت یکپارچه سازی ، بکارگیری تکنولوژی InvisiTasking و I-FAAST ، امکان Defrag کردن حتی در صورت یک درصد فضای اشغال نشده در هارد دیسک ، یکپارچه سازی خودکار ، یکپارچه سازی dvizhek ، یکپارچه سازی کل حجم به صورت یکجا ، جدول زمانبدنی برای انجام یکپارچه سازی به صورت خودکار ، سازگاری با Windows Enterprise Server ، مصرف پایین از منابع سیستم و ... می باشند.

 

AOMEI Partition Assistant All Editions 6.1.0 مدیریت پارتیشن‌

AOMEI Partition Assistant مدیریت پارتیشن‌
AOMEI Partition Assistant نرم افزاری کاملا حرفه‌ای در زمینه ویرایش ، تغییر اندازه، ادغام، پشتیبان گیری و بازیابی پارتیشن‌ های دیسک سخت به منظور بهبود عملکرد سیستم می باشد.

AOMEI Partition Assistant یک ابزار جمع و جور برای کمک به شما در مدیریت فضای هارد دیسک است. این برنامه امکانات متعدد ، ویزارد های از پیش تعیین شده و ابزارهای کارآمدی برای تغییر پارامترهای پارتیشن در اختیارتان قرار می دهد.
یکی از راه ها برای بهینه سازی عملکرد کامپیوتر شما تقسیم بندی درست و اصولی فضای هارد دیسک به پارتیشن های منطقی است که به همین دلیل شما باید با دقت در زمان اولین نصب هارد دیسک این موضوع را مد نظر داشته باشید. با تمام این مسائل و برنامه ریزی هایی که انجام می دهید بعد از مدتی متوجه می شوید تقسیم بندی هایی که روی هارد دیسک خود انجام داده اید باید تغییر کند و نمی توانید با همین تنظیمات به خوبی و کامل از سیستم خود استفاده نمایید. این کوضوع هم بر کسی پوشیده نیست که تغییر دادن میزان حجم پارتیشن ها هنگامی که روی آنها اطلاعات موجود است و نمی خواهیم آنها را از دست بدهیم کاری دشوار می باشد.

AOMEI Partition Assistant به گونه ای طراحی شده است تا توسط آن با خیالی آسوده به انجام تغییرات مورد نظر خود روی پارتیشن های هارد دیسکتان بپردازید و نگارن از دست دادن اطلاعاتتان نباشید. با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تغییر اندازه یک پارتیشن یا تقسیم آن، ادغام پارتیشن ها با یکدیگر و یا اضافه کردن فضای اختصاص نیافته هارد دیسک به یک پارتیشن خاص می باشید. همچنین ابزار کپی این برنامه هنگامی که میخواهید اطلاعاتتان را به هارد دیسک دیگری انتقال دهید این عمل را به منظور محافظت کامل از اطلاعات به صورت سکتور به سکتور انجام می دهد.

 

Active SMART 2.9.8.152 تست سلامت هارد دیسک

Active SMART تست سلامت هارد دیسک
Active SMART نرم افزاری جهت تست سلامت هارد دیسک و جلوگیری از آسیب های احتمالی آن می باشد.
این برنامه وضعیت سلامت ، درجه حرارت و عملکرد هارد دیسک شما را نمایش داده و هرگونه مشکل شناسایی شده را به شما اعلام می کند ، در صورتی که این سه مورد به درستی عمل کنند نرم افزار چراغ سبز به شما نشان خواهد داد. یکی دیگر از قابلیت های Active SMART این است که به سرعت هارد دیسک را اسکن نموده و به شما نشان می دهد چه داده ای بیشترین فضای هارد دیسک شما را اشغال کرده است.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد