دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

EASEUS Partition Master Pro + Unlimited + Server + Technician 11.9 مدیریت پارتیشن

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15554

مدیریت پارتیشن
EASEUS Partition Master نرم افزار قدرتمندی جهت مدیریت پارتیشن ها و فضای هارد دیسک می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید با بکارگیری ابزارهای موجود در برنامه هارد دیسک خود را پارتیشن بندی و فضای آن را مدیریت کنید. در این برنامه می توانید بدون ایجاد مشکلات برای اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد دیسک اقدام به تغییر اندازه درایوهای خود کرده و حجم فضای دلخواه را به آن ها اضافه و یا از آنها کم کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EASEUS Partition Master مواردی مانند : پارتیشن بندی هارد دیسک ، ترکیب دو درایو از هارد دیسک با یکدیگر ، استفاده از نرم افزار به صورت کاملا گرافیکی در بوت سیستم ، تغییر حجم ظرفیت یک درایو بدون صدمه زدن به اطلاعات و محتوای آن درایو و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود