دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited 4.1.1 + Portable مدیریت پارتیشن ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19546

Macrorit Disk Partition Expert Unlimited مدیریت پارتیشن ها
Macrorit Disk Partition Expert از جدیدترین برنامه های مدیریت پارتیشن و هارد دیسک می باشد که امکانات فراوانی را برای گسترش پارتیشن سیستم، تغییر اندازه پارتیشن ، انتقال، ایجاد، فرمت و حذف پارتیشن در اختیار کاربران قرار می دهد.
این نرم افزار دارای تکنولوژی پیشرفته ای جهت حفاظت از اطلاعات در حال جابجایی می باشد که آن را مدیون الگوریتم منحصر به فردی می باشد که در طراحی آن به کار رفته است که تمام اینها به معنی تضمین 100% ایمنی داده های در حال جابجایی در عین سرعت بسیار بالا می باشد.

Macrorit Disk Partition Expert دارای قابلیت های مانند :
افزودن فضای پارتیشن NTFS ، اضافه نمودن به فضای پارتیشن سیستم بدون راه اندازی مجدد ، بهبود سرعت هارد دیسک در خواندن و نوشتن داده ها، به ویژه برای هارد های SSD ، به روز رسانی به رابط کاربری معروف ویندوز 8 / آفیس 2013 ، اضافه شده نسخه قابل حمل برای ویندوز ، تبدیل MBR به GPT بدون از دست دادن داده ها ، پاک کردن فضای آزاد / فضای اختصاص نیافته ، کوتاه شدن زمان بارگذاری ، تبدیل Primary partition به Logical بدون از دست دادن داده ها و بالعکس ، پشتیبانی برای تغییر اندازه پارتیشن FAT32 تا 2TB ، حداکثر عملکرد هارد دیسک و ثبات دیسک ، تغییر اندازه فوق العاده سریع پارتیشن و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود