دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo HDD Control 3.20.00 Corporate مدیریت هارددیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13998

Ashampoo HDD Control مدیریت هارددیسک
Ashampoo HDD Control نرم افزاری مفید جهت مشاهده دما و وضعیت کلی هارددیسک می باشد.
این نرم افزار با پشتیبانی کامل از هارددیسک های گوناگون و مسیر های ارتباطی به شکلی کاملا پیشرفته و قدرتمند به مانیتورینگ زنده و لحظه ای وضعیت هارددیسک سیستم پرداخته و به شما نشان خواهد داد که در هر زمان چه مقدار از فضای هارددیسک اشغال شده ، کش سایز چه مقدار می باشد ، تعداد پارتیشن ها و نوع آنها را مشخص کرده و به طور کلی اطلاعات بسیار کامل و دقیقی را در مورد هارددیسک سیستم اراده می دهد.
از ویژگی های بارز Ashampoo HDD Control می توان به توانایی حذف فایلهای اضافی که رروی قسمت های مختلف هارددیسک و سیستم عامل ذخیره شده اند اشاره کرد. این قابلیت باعث می گردد تا در هارددیسک افزون بر افزایش فضای خالی ، سرعت دسترسی به فایلها نیز به مقدار بالایی افزایش یابد ، فایلهایی مانند history بوجود آمده از وبگردی ، کش ها و فایلهای خام تولید شده از نصب نرم افزار های گوناگون و بسیاری از کپی ها که در نتیجه انجام کارهای مختلف در چند جای مختلف از هارددیسک ذخیره می شوند ، جز فایلها و فولدرهایی هستند که به صورت کاملا مشخص پاک می گردند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo HDD Control مواردی مانند : نمایش اطلاعات کاملی در مورد شماره سریال ، بد سکتور ، کش ، موجود روی هارد و.. ، نمایش دایمی دما و نحوه عملکرد هارددیسک ، نمایش فایلهای SMART موجود با جزئیات ، ارائه وضعیت دما به دو صورت درجه سلسیوس و فارنهایت ، به روز رسانی نرم افزار به آسانی و به شکل خودکار ، یکپارچه سازی همزمان کلیه درایو ها ، انتخاب نوع پکپارچه سازی ، امکان تعریف استثنا به صورت خودکار و دستی ، گزارش موقعیت عملکرد و سلامت هارددیسک ، ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با لاگ های ویندوز و ... می باشند. یکی دیگر از توانایی های خوب این ابزار Defragment نمودن هارددیسک است. Defragment یا یکپارچه سازی پارتیشن ها باعث می شود تا هارددیسک همیشه در حالت ایده آل خود باقی مانده و از طول عمر استاندارد آن کاسته نشود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود