دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AOMEI Partition Assistant All Editions 6.1.0 مدیریت پارتیشن‌

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21855

AOMEI Partition Assistant مدیریت پارتیشن‌
AOMEI Partition Assistant نرم افزاری کاملا حرفه‌ای در زمینه ویرایش ، تغییر اندازه، ادغام، پشتیبان گیری و بازیابی پارتیشن‌ های دیسک سخت به منظور بهبود عملکرد سیستم می باشد.

AOMEI Partition Assistant یک ابزار جمع و جور برای کمک به شما در مدیریت فضای هارد دیسک است. این برنامه امکانات متعدد ، ویزارد های از پیش تعیین شده و ابزارهای کارآمدی برای تغییر پارامترهای پارتیشن در اختیارتان قرار می دهد.
یکی از راه ها برای بهینه سازی عملکرد کامپیوتر شما تقسیم بندی درست و اصولی فضای هارد دیسک به پارتیشن های منطقی است که به همین دلیل شما باید با دقت در زمان اولین نصب هارد دیسک این موضوع را مد نظر داشته باشید. با تمام این مسائل و برنامه ریزی هایی که انجام می دهید بعد از مدتی متوجه می شوید تقسیم بندی هایی که روی هارد دیسک خود انجام داده اید باید تغییر کند و نمی توانید با همین تنظیمات به خوبی و کامل از سیستم خود استفاده نمایید. این کوضوع هم بر کسی پوشیده نیست که تغییر دادن میزان حجم پارتیشن ها هنگامی که روی آنها اطلاعات موجود است و نمی خواهیم آنها را از دست بدهیم کاری دشوار می باشد.

AOMEI Partition Assistant به گونه ای طراحی شده است تا توسط آن با خیالی آسوده به انجام تغییرات مورد نظر خود روی پارتیشن های هارد دیسکتان بپردازید و نگارن از دست دادن اطلاعاتتان نباشید. با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تغییر اندازه یک پارتیشن یا تقسیم آن، ادغام پارتیشن ها با یکدیگر و یا اضافه کردن فضای اختصاص نیافته هارد دیسک به یک پارتیشن خاص می باشید. همچنین ابزار کپی این برنامه هنگامی که میخواهید اطلاعاتتان را به هارد دیسک دیگری انتقال دهید این عمل را به منظور محافظت کامل از اطلاعات به صورت سکتور به سکتور انجام می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : AOMEI Partition Assistant All Editions 6.1.0
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 41 مگابایت ( به همراه فعال ساز Keygen )

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود