دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Direct Folders Pro 3.73 دسترسی سریع به پوشه ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2266

Direct Folders Pro دسترسی سریع به پوشه ها
Direct Folders Pro 3.73 نرم افزاری جهت دسترسی سریع به پوشه های مشخص شده داخل برنامه می باشد.
با این نرم افزار می توانید با سرعت بیشتری به پوشه هایی که به تازگی باز نموده اید و پوشه هایی که از قبل مشخص کرده اید دسترسی داشته باشید و امکانات بیشتری به گزینه های باز کردن و ذخیره ( Opne & Save ) ابزار های کاربردی ویندوز اضافه می کند. با بکارگیری این برنامه فقط با یک کلیک ساده ، به آسانی به پوشه های مورد نیاز و محتویات داخل آن دسترسی خواهید داشت.
Direct Folders Pro به عنوان یک دستیار سرعت دسترسی شما به فولدر ها و پوشه های مورد نیاز خود را افزایش داده و در نتیجه سرعت کلی شما در انجام کارهایتان را بالا می برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Direct Folders Pro مواردی مانند : مشاهده میزان حجم استفاده شده و آزاد پارتیشن ها ، تنظیم اندازه پنجره های محاوره ای به صورت خودکار ، وجود گزینه Always on Top برای بالا نگه داشتن پنجره های مشخص شده و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود