دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Disk Space Fan Pro 4.5.4.152 Final آزادسازی فضای هارد دیسک

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2289

Disk Space Fan Pro آزادسازی فضای هارد دیسک
Disk Space Fan 4.5.4.152 نرم افزاری جهت پیدا کردن فایل های تکراری روی هارد و همچنین تجزیه و تحلیل فضای هارد دیسک می باشد.
با کمک این نرم افزار می توانید فضای هارد دیسک خود را بررسی و آنالیز نموده و فایل های تکراری روی آن را بعد از شناسایی حذف کنید و با آزادسازی فضای هارد دیسک جا برای محتوای جدید در اختیار داشته باشید. حتی اگر شما تجربه کافی در استفاده از این نوع برنامه های آزادسازی هاردیسک نداشته باشید رابط کاربری این برنامه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که به راحتی هر کاربری بتواند از آن استفاده نماید.
Disk Space Fan دارای یک پنجره اصلی است که یک لیست با تمام هارد دیسک های موجود بر روی کامپیوتر شما به همراه ظرفیت کل و فضای آزاد هر یک را نمایش می دهد. پس از اسکن یک درایو لیستی از پوشه های داخل آن نمایش داده می شود که حالت گرافیکی نیز به همراه آن موجود می باشد و انواع فیلتر های مختلف جهت جدا سازی فایل های موجود در نتایج نمایش داده شده مانند فایل های ( صوتی، تصویری، نرم افزار، عکس، اسناد، تکراری ). علاوه بر فیلتر های پیش فرض خود برنامه می توانید به صورت سفارشی نیز فیلتر مورد نیاز خود را تعریف کنید و از آن استفاده نمایید.

نکته :
قبل از نصب نرم افزار Disk Space Fan برنامه Microsoft.NET Framework 3.5 را روی سیستم خود نصب نماید.
Before Run Setup Disk Space Fan , Install Microsoft.NET Framework 3.5

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پارتیشن ها

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود