دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AI RoboForm Enterprise 7.9.27.7 مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها

AI RoboForm Enterprise مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها
AI RoboForm Enterprise نرم افزاری برای مدیریت کلمات عبور و پرکردن خودکار فرم های اینترنتی می باشد که این کار را با استفاده از هوش مصنوعی خود انجام می دهد.
این برنامه به صورت هوشمند در زمان پر کردن یک فرم تمام فیلد های موجود را توسط اطلاعاتی که از قبل وارد آن نموده این برایتان تکمیل می نماید که باعث صرفه جویی قابل توجه ای در زمان می شود.
AI RoboForm Enterprise به خوبی می تواند رمز های عبور شما را برایتان در محیطی امن نگهداری نماید و در صورت لزوم برایتان به صورت تصادفی نام کاربری و کلمات عبور پیچیده ای بسازد.

AI RoboForm Enterprise دارای امکاناتی مانند : ذخیره رمز ها و کلمات عبور شما و وارد کردن خودکار آنها در فروم هایی که مایلید سریع وارد آنها شوید، بررسی فرم طولانی و ثبت نام در آنها با یک کلیک به صورت هوشمند، رمزنگاری پسوردهای شما برای دستیابی به امنیت کامل، تولید رمزهای عبور تصادفی پیچیده که هکرها توانایی حدس زدن آن را نداشته باشند، مبارزه با فیشینگ به این شکل که تنها در صورت تطبیق وب سایت با آدرس آی پی اصلی ، قسمت مربوط به پسورد تکمیل خواهد شد، شکست کی لاگر ها با استفاده از صفحه کلید برای تایپ کلمه عبور، جستجو برای کلمات کلیدی در رمزهای عبور شما، قابل حمل: RoboForm2Go بدون نیاز به نصب و از روی USB اجرا می شود و ... می باشد.

 

Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسوردها

Password Depot Professional مدیریت پسوردها
Password Depot نرم افزار کاربردی و قدرتمندی در زمینه تامین امنیت پسوردها در مقابل دسترسی افراد غیر مجاز می باشد.
با استفاده از این نرم افزار کاربر قادر خواهد بود به آسانی روی پوشه های شخصی و مورد نظر خود رمز خاصی تعریف نماید. این برنامه از الگوریتم ها امنیتی بسیار حرفه ای و قدرتمندی در کد نویسی خود استفاده نموده که این امر آن را از دیگر برنامه های مشابه خود متمایز کرده است. این نرم افزار تمامی اطلاعات ورودی را ( پسورد ها ) به صورت دوگانه رمزگذاری کرده تا كشف رمز مشكل تر و تقریبا غیر ممکن گردد.

Password Depot دارای ابزاری جهت ایجاد پسورد می باشد و کاربر با استفاده از آن می تواند پسوردهایی غیر قابل حدس زدن یا كرك شدن ( به روش دیكشنری و انواع روش های دیگر ) تولید کند. برای مثال پسوردی شبیه "Softw" یا "Mojtaba" در عرض چند دقیقه یا ساعت کرک می شوند اما كشف رمز اطلاعاتی كه با استفاده از پسوردی مانند : " gS:1bmO5T$x_sb}FT4@CN\T:yCwe-W)mUpHiIu:0md7R@ " محافظت می شوند از طریق یک سیستم با پردازنده 4-GHz-Pentium در حدود 215 سال به طول می انجامد.

 

mSecure 3.5.5 مدیریت پسورد

mSecure مدیریت پسورد
mSecure نرم افزار کاربردی و مفیدی جهت محافظت و مدیریت کامل روی انواع پسوردها و رمز عبور شما می باشد.
کسانی که با اینترنت سر و کار دارند حتی کاربران مبتدی نیز با تعداد بالایی از پسوردها و رمزهای عبور روبرو می باشند که بعضی از مواقع و به علت دامنه وسیع و پیچیدگی برای به خاطر سپردن و استفاده از آنها با مشکل مواجه می شوند. امکان دارد رمزها را فراموش کرده یا رمزها به اشتباه به یکدیگر جابجا شوند. در این میان نرم افزار mSecure که یکی از کاربردی ترین ابزارها در این زمینه می باشد با قابلیت هایی نظیر : مدیریت پسوردهای ایمیل و سایتها ،‌ حسابهای بانکی ،‌ تولدها ، کارتهای اعتباری ، یادداشت ها و ... شما را قادر خواهد ساخت تا به راحتی از پسوردهای خود محافظت و آنها را مدیریت نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار mSecure مواردی همچون : بکارگیری قفل خودکار برای محافظت از نرم افزار ، تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات به صورت خودکار ، پاک شدن اطلاعات نرم افزار در زمان نفوذ هکرها ، 19 قالب پیش فرض برای جهت تغییر ظاهر نرم افزار ، دسته بندی اطلاعات طبق نام ، نوع و تاریخ ویرایش ( NEW ) ، به اشتراک گذاری اطلاعات نرم افزار از طریق ایمیل ، SMS و یا حافظه ی کلیپ بورد سیستم ، هماهنگی کامل با ویندوز 8 و ... می باشند.

 

Agilebits 1Password 4.6.1.616 ایجاد و مدیریت کلمه عبور

ایجاد و مدیریت کلمه و رمز عبور
Agilebits 1Password نرم افزاری جهت ایجاد ، مدیریت ، کنترل ، ذخیره و بررسی کلمه و رمز عبور می باشد.
این ابزار می تواند پسورد های قوی و منحصر به فردی ایجاد کند و به شما این امکان را بدهد که پسوردهای سایت ها و نرم افزار های مختلف را ذخیره و مدیریت کنید. این نرم افزار توانایی قرار دادن اتوماتیک این پسورد ها را در مرورگر های مختلف اینترنتی نیز در خود گنجانده است. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به پر کردن اتوماتیک فرم ها و ساخت پسورد های قدرتمند اشاره نمود و نیز قادر خواهید بود به وسیله این نرم افزار فیلد فرم های اینترنتی خود را به راحتی و با امنیت بالا تکمیل نمایید. 1Password این توانایی را دارد تا تمام رمز های شما را از قبیل (کارت های اعتباری، رمز های سیستمی، رمز های فرم و ... ) در خود ذخیره و در صورت احتیاج آنها را برای استفاده شما آماده نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 1Password مواردی مانند : پشتیبانی از تمام مرورگرهای وب ، امنیت بالای حفاظت از اطلاعات شما ، تشخیص تصحیح گزارش ها (هوشمند بودن) ، به خاطر آوردن و کنترل شما در هر زمان از رمز هایتان ، محیط و امکانات پیشرفته در عین رابط کاربری ساده و کار آمد و ... می باشند.

 

CoffeeCup LockBox 5.0.111 مدیریت پسوردها

CoffeeCup LockBox مدیریت پسوردها
CoffeeCup LockBox 5.0.111 نرم افزای جهت ایجاد محیطی کاملا امن ، به منظور نگهداری از کلمات عبور و نام های کاربری می باشد.
اگر شما نیز از آن دسته کاربران اینترنتی هستید که تعداد زیادی از نام های کاربری مختلف و پسوردهای گوناگون استفاده می کنید تا به هر نحوی از افشای آنها جلوگیری نمایید کاملا از دردسر های به یاد داشتن آنها مطلع می باشید و احتمالا گاهی اوقات در به خاطر آوردن بعضی از کلمات عبور هم به مشکل خورده اید. این نرم افزار می تواند تمامی کلمات عبور و نام های کاربری شما را در خود جای داده و با تعیین پسورد قدرتمندی که به صورت 448 بیتی رمزگذاری شده و تقریبا غیر قابل کرک شدن می باشد ( Uncrackable ) نگرانی شما در مورد افشای اطلاعات محرمانه را برطرف نموده و با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده کنید.
همانطور که می دانید در حال حاضر بیشتر وب سایت ها به منظور جلوگیری از کرک شدن کلمات عبور کاربران خود نکات حفاظتی مختلفی را در نظر می گیرند که در اولین مرحله ایجاد محدودیت در تعیین کلمه عبور توسط خود کاربر می باشد به گونه ای که به او اجازه ساختن پسورد ساده قابل حدس زدن را نمی دهند
و حتما مشخص می کنند که کلمه عبور باید ترکیبی از اعداد و حروف و نشانه های مختلف باشد.
نرم افزار CoffeeCup LockBox شما را قادر می سازد تا به آسانی پسورد پیچیده و قدرتمندی را تولید کنید و احتمال حدس زدن آن توسط هکرها و کرکرها را کم کنید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد