دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Agilebits 1Password 4.6.1.616 ایجاد و مدیریت کلمه عبور

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پسورد | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14602

ایجاد و مدیریت کلمه و رمز عبور
Agilebits 1Password نرم افزاری جهت ایجاد ، مدیریت ، کنترل ، ذخیره و بررسی کلمه و رمز عبور می باشد.
این ابزار می تواند پسورد های قوی و منحصر به فردی ایجاد کند و به شما این امکان را بدهد که پسوردهای سایت ها و نرم افزار های مختلف را ذخیره و مدیریت کنید. این نرم افزار توانایی قرار دادن اتوماتیک این پسورد ها را در مرورگر های مختلف اینترنتی نیز در خود گنجانده است. از امکانات دیگر این نرم افزار می توان به پر کردن اتوماتیک فرم ها و ساخت پسورد های قدرتمند اشاره نمود و نیز قادر خواهید بود به وسیله این نرم افزار فیلد فرم های اینترنتی خود را به راحتی و با امنیت بالا تکمیل نمایید. 1Password این توانایی را دارد تا تمام رمز های شما را از قبیل (کارت های اعتباری، رمز های سیستمی، رمز های فرم و ... ) در خود ذخیره و در صورت احتیاج آنها را برای استفاده شما آماده نماید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار 1Password مواردی مانند : پشتیبانی از تمام مرورگرهای وب ، امنیت بالای حفاظت از اطلاعات شما ، تشخیص تصحیح گزارش ها (هوشمند بودن) ، به خاطر آوردن و کنترل شما در هر زمان از رمز هایتان ، محیط و امکانات پیشرفته در عین رابط کاربری ساده و کار آمد و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پسورد

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود