دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AI RoboForm Enterprise 7.9.24.4 مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پسورد | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/22 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17769

AI RoboForm Enterprise مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها
AI RoboForm Enterprise نرم افزاری برای مدیریت انواع کلمه عبور و پسورد میباشد و از امن ترین برنامه ها جهت به یاد آوری کلمه عبور در سایت های مختلف شناخته شده است.
این برنامه نام کاربر و کلمه عبور را ذخیره کرده و در دفعات دیگر هنگام وارد شدن به آن سایت نام کاربر و کلمه عبور را به صورت خودکار وارد می کند تا دیگر زمانی برای این کار هدر نرود.
AI RoboForm Enterprise به غیر از ذخیره کلمه های عبور می تواند تمامی اطلاعات فردی را ذخیره سازی نموده و در زمان پر کردن فرم های عضویت به شما کمک کند تا فرم را به سرعت تکمیل نمایید ، از توانایی های جالب این نرم افزار این می باشد که می توان از اطلاعات ذخیره شده نسخه پشتیبان تهیه نمود و هرگاه ویندوز مورد استفاده عوض شد از این نسخه پشتیبان استفاده کرد.

قابليتهای کلیدی نرم افزار AI RoboForm Enterprise مواردی مانند : فرم های طولانی ثیت نام با یک کلیک تکمیل می شوند ، پسوردهای تصادفی تولید می شوند که هکرها نتونن حدس بزنن ، قابلیت کار بر روی مرورگرهای Internet Explorer , AOL/MSN , Firefox ، برای امنیت کامل پسوردهای شما رو به صورت کدگذاری شده ذخیره میکند ، تمام پسوردهای شما رو به خاطر میسپره و به صورت اتوماتیک شما رو لاگین میکند ، از پسوردهای خود پشتیبان بگیرید و اونها رو بر روی کامپیوترهای مختلف استفاده کنید ، روبوفرم انتخاب ناشران PCMagazine و از نظر CNET برترین نرم افزار سال شناخته شده ، برنامه های Keylogger رو شکست مي دهد چون اصلا از کیبورد برای وارد کردن پسوردها استفاده نمیکند ، بوسیله Pass2Go که هیچ گونه احتیاجی به نصب شدن ندارد (قابل حمل و نقل) پسوردهای خود را جا به جا کنید ، بوسیله GoodSync در هنگام تغییر پسورد ، پسوردهای خود را در کامپیوترهای دیگری که استفاده می کنید به روزرسانی کنید و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پسورد

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود