دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AI RoboForm Enterprise 7.9.27.7 مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پسورد | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17854

AI RoboForm Enterprise مدیریت پسورد و تکمیل خودکار فرم ها
AI RoboForm Enterprise نرم افزاری برای مدیریت کلمات عبور و پرکردن خودکار فرم های اینترنتی می باشد که این کار را با استفاده از هوش مصنوعی خود انجام می دهد.
این برنامه به صورت هوشمند در زمان پر کردن یک فرم تمام فیلد های موجود را توسط اطلاعاتی که از قبل وارد آن نموده این برایتان تکمیل می نماید که باعث صرفه جویی قابل توجه ای در زمان می شود.
AI RoboForm Enterprise به خوبی می تواند رمز های عبور شما را برایتان در محیطی امن نگهداری نماید و در صورت لزوم برایتان به صورت تصادفی نام کاربری و کلمات عبور پیچیده ای بسازد.

AI RoboForm Enterprise دارای امکاناتی مانند : ذخیره رمز ها و کلمات عبور شما و وارد کردن خودکار آنها در فروم هایی که مایلید سریع وارد آنها شوید، بررسی فرم طولانی و ثبت نام در آنها با یک کلیک به صورت هوشمند، رمزنگاری پسوردهای شما برای دستیابی به امنیت کامل، تولید رمزهای عبور تصادفی پیچیده که هکرها توانایی حدس زدن آن را نداشته باشند، مبارزه با فیشینگ به این شکل که تنها در صورت تطبیق وب سایت با آدرس آی پی اصلی ، قسمت مربوط به پسورد تکمیل خواهد شد، شکست کی لاگر ها با استفاده از صفحه کلید برای تایپ کلمه عبور، جستجو برای کلمات کلیدی در رمزهای عبور شما، قابل حمل: RoboForm2Go بدون نیاز به نصب و از روی USB اجرا می شود و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پسورد

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود