دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Password Depot Professional 9.1.8 مدیریت پسوردها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پسورد | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/22 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17350

Password Depot Professional مدیریت پسوردها
Password Depot نرم افزار کاربردی و قدرتمندی در زمینه تامین امنیت پسوردها در مقابل دسترسی افراد غیر مجاز می باشد.
با استفاده از این نرم افزار کاربر قادر خواهد بود به آسانی روی پوشه های شخصی و مورد نظر خود رمز خاصی تعریف نماید. این برنامه از الگوریتم ها امنیتی بسیار حرفه ای و قدرتمندی در کد نویسی خود استفاده نموده که این امر آن را از دیگر برنامه های مشابه خود متمایز کرده است. این نرم افزار تمامی اطلاعات ورودی را ( پسورد ها ) به صورت دوگانه رمزگذاری کرده تا كشف رمز مشكل تر و تقریبا غیر ممکن گردد.

Password Depot دارای ابزاری جهت ایجاد پسورد می باشد و کاربر با استفاده از آن می تواند پسوردهایی غیر قابل حدس زدن یا كرك شدن ( به روش دیكشنری و انواع روش های دیگر ) تولید کند. برای مثال پسوردی شبیه "Softw" یا "Mojtaba" در عرض چند دقیقه یا ساعت کرک می شوند اما كشف رمز اطلاعاتی كه با استفاده از پسوردی مانند : " gS:1bmO5T$x_sb}FT4@CN\T:yCwe-W)mUpHiIu:0md7R@ " محافظت می شوند از طریق یک سیستم با پردازنده 4-GHz-Pentium در حدود 215 سال به طول می انجامد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پسورد

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود