دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

mSecure 3.5.5 مدیریت پسورد

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » مدیریت پسورد | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14883

mSecure مدیریت پسورد
mSecure نرم افزار کاربردی و مفیدی جهت محافظت و مدیریت کامل روی انواع پسوردها و رمز عبور شما می باشد.
کسانی که با اینترنت سر و کار دارند حتی کاربران مبتدی نیز با تعداد بالایی از پسوردها و رمزهای عبور روبرو می باشند که بعضی از مواقع و به علت دامنه وسیع و پیچیدگی برای به خاطر سپردن و استفاده از آنها با مشکل مواجه می شوند. امکان دارد رمزها را فراموش کرده یا رمزها به اشتباه به یکدیگر جابجا شوند. در این میان نرم افزار mSecure که یکی از کاربردی ترین ابزارها در این زمینه می باشد با قابلیت هایی نظیر : مدیریت پسوردهای ایمیل و سایتها ،‌ حسابهای بانکی ،‌ تولدها ، کارتهای اعتباری ، یادداشت ها و ... شما را قادر خواهد ساخت تا به راحتی از پسوردهای خود محافظت و آنها را مدیریت نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار mSecure مواردی همچون : بکارگیری قفل خودکار برای محافظت از نرم افزار ، تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات به صورت خودکار ، پاک شدن اطلاعات نرم افزار در زمان نفوذ هکرها ، 19 قالب پیش فرض برای جهت تغییر ظاهر نرم افزار ، دسته بندی اطلاعات طبق نام ، نوع و تاریخ ویرایش ( NEW ) ، به اشتراک گذاری اطلاعات نرم افزار از طریق ایمیل ، SMS و یا حافظه ی کلیپ بورد سیستم ، هماهنگی کامل با ویندوز 8 و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » مدیریت پسورد

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود