دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

eDocPrinter PDF Pro 6.97 Build 6397 ذخیره اسناد پرینتر با فرمت PDF

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار PDF | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19001

eDocPrinter PDF
eDocPrinter PDF نرم افزاری برای ایجاد فایل های PDF از اسناد پرینتر می باشد و هرگونه فایلی که قابل چاپ شدن باشد را تبدیل به سند PDF می کند.
با این برنامه یک پرینتر مجازی به سیستم شما اضافه می شود و این امکان را به شما می دهد که هر نوع فایل چاپی که وارد آن می شود را تبدیل به اسناد PDF نمایید.

eDocPrinter PDF جدای از اینکه می تواند در چند مرحله ساده کار تبدیل و ساخت پی دی اف را برایتان انجام دهد دارای تنظیمات پیشرفته ای هم می باشد که جهت برطرف کردن نیاز کاربران حرفه ای تر ارائه می گردد و به راحتی می توان اندازه صفحه، وضوح تصویر، حاشیه و موارد دیگر را تنظیم نمود. همچنین این نرم افزار قابلیت تشخیص واتر مارک های قرار گرفته روی متن را دارد و شما را قادر می سازد آنها را ویرایش کنید و در صورت وجود نداشتن می توانید واتر مارک مورد نظر خود را به فایل ها PDF خروجی برنامه اضافه نمایید.

eDocPrinter PDF قابلیتی جهت قرار دادن پسورد روی فایل های PDF در اختیارتان می گذارد و با رمزگذاری اسناد می تواند از آنها محافظت کند. شما می توانید جهت سریعتر شدن مراحل تبدیل اسناد، محل ذخیره آنها را به صورت پیش فرض برای برنامه تعیین کنید تا هر مرتبه نیاز نباشد آن را مشخص کنید و امکان ارسال اسناد تبدیل شده از طریق ایمیل و ... نیز وجود دارد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار PDF

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود