دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Zoner Photo Studio Pro X 19.1612.2.11 مدیریت و ویرایش تصاویر

Zoner Photo Studio Pro مدیریت و ویرایش تصاویر
Zoner Photo Studio نرم افزاری برای ویرایش و نگهداری از عکس‌ها و تصاویر به صورت دسته‌بندی شده می باشد.
ابزاری که به وسیله آن کاربران قادر خوهند بود تا اقدام به نگهداری عکس ها و تصاویر خود به صورت اصولی و دسته بندی شده نمایند. دریافت عکس از دوربین دیجیتال شما ، مدیریت آرشیو عکس ها ، ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر از امکانات اصلی این نرم افزار می باشد.
Zoner Photo Studio برای کاربران مبتدی تا حرفه ای و عکاسان با تجربه نیز بسیار مفید می باشد. این برنامه با در اختیار داشتن تعداد زیادی افکت می تواند تصاویر شما را زیباتر کند. همچنین شما با کمک این برنامه می توانید تصاویرتان را بصورت HDR , پانورما , سه بعدی تبدیل کنید. این نرم افزار تمامی ابزارهایی که شما برای پردازش عکس دیجیتال از ابتدا تا انتها به آن نیاز خواهید داشت را دارا می باشد.

Zoner Photo Studio در عین حال که بسیار ساده طراحی شده دارای عملکردهای بسیار پیچیده ای می باشد که با مشاهده افکت ها و قالب هایی که در آن برای مدیریت و تعمیر عکس ها در اختیار خواهید داشت ، متعجب می شوید. سادگی در آرشیو کردن و سازماندهی تصاویر یکی دیگر از قابلیت های مهم این ابزار محسوب می شود. سرعت انجام کارها و سرعت خود نرم افزار و در کل انعطاف پذیری آن فوق العاده بالا بوده و همین امر باعث سرعت عملکرد کاربران هم برای کلیه اعمال خواهد شد.

 

Aha-Soft ArtCursors 5.28 ساخت و ویرایش نشانگر ماوس

Aha-Soft ArtCursors ساخت و ویرایش نشانگر ماوس
Aha-Soft ArtCursors نرم افزاری جهت طراحی و ساخت انواع نشانگر ماوس می باشد.
با این برنامه می توانید نشانگرهایی ثابت و متحرک با با عمق رنگ بالا تا 16 میلیون رنگ ایجاد کنید. همچنین ویژگی وارد کردن اکثر فرمت های تصویری به محیط این برنامه نیز یکی از قابلیت های آن است که می تواند هر عکس با هر فرمتی در محیط برنامه وارد کرده و برای خود یک نشانگر اختصاصی ایجاد کنید. ابزارهای مهم گرافيکی و قدرت جستجوی اين برنامه در پيدا کردن نشانگرهای ماوس موجود در سيستم، از مهم ترين عوامل رويکرد بسياری از کاربران به سوی ArtCursors می باشد .

 

IconLover 5.45 + Portable ساخت آیکون برای همه سیستم عامل ها

IconLover ساخت آیکون برای همه سیستم عامل ها
IconLover نرم افزاری جهت ساخت انواع آیکون برای ویندوز، مک و لینوکس می باشد.
با این برنامه می توانید تنوعی به آیکونهای تکراری سیستم عامل خود بدهید و خود دست به کار شوید و آیکونی را همانطور که دلخواهتان هست طراحی و جایگزین آیکون پیش فرض سیستم عامل سازید. علاوه بر این IconLover با داشتن قابلیت های مفیدی همچون ساخت و طراحی آیکون با سایز دلخواه، امکان استفاده از آیکون های سیستم عامل های مختلف برای یکدیگر، ساخت اتوماتیک آیکون از تصاویر شما تنها با یک کلیک، امکان ایجاد تصاویر چند لایه و ... و همچنین داشتن ظاهری بسیار ساده و جذاب سبب شده تا کاربران این برنامه را بهترین برنامه طراحی آیکون نامیده و از آن استفاده نمایند.

 

Aurora3D DesignBox 2.01.07 ویرایش و افکت گذاری تصاویر

Aurora3D DesignBox ویرایش و افکت گذاری تصاویر
Aurora3D DesignBox نرم افزار کاربردی و مجموعه ای از ابزارها برای افکت گذاری و ویرایش تصاویر می باشد.
این نرم افزار با ابزارها و امکانات گوناگونی که در اختیار کاربر قرار می دهد او را قادر می سازد تا مواردی مانند افکت گذاری روی عکس ها ، تغییر سایز و چرخش عکس ها ، اضافه کردن واتر مارک ، تبدیل فرمت های مختلف عکس ها به یکدیگر ، ساخت انیمیشن های Gif و بسیاری دیگر را به آسانی انجام دهد و دیگر نیازی نیست که برای هرکدام از موارد بالا برنامه ای جداگانه نصب کند و از امکانات چند برنامه فقط در Aurora3D DesignBox با حجمی قابل قبول بتواند بهره ببرد.

 

Advanced JPEG Compressor 2017 فشرده سازی تصاویر

Advanced JPEG Compressor فشرده سازی تصاویر
Advanced JPEG Compressor نرم افزاری جهت کاهش حجم عکس‌ ها بدون افت کیفیت می باشد.
شما با استفاده از این برنامه می توانید بالاترین درصد فشردگی را بدون افت کیفیت بدست آورید. در این نرم افزار شما با تغییر دادن میزان روشنایی، شفافیت، کانال های رنگی، وضوح و تاری عکس ها می توانید به حجم دلخواه خود برسید، تغییرات انجام شده بر روی عکس ها به صورت بلادرنگ قابل مشاهده خواهند بود به این معنی که با تغییر هر یک از پارامترها شما نتیجه تغییرات را بلافاصله مشاهده می کنید. Advanced JPEG Compressor برای انواع مقاصد تجاری و شخصی قابل استفاده است. شما قادرید حجم عکس های بزرگ خود را به راحتی کاهش دهید و در این راه از کیفیت عکس به هیچ عنوان کم نخواهد شد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد