دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

PhotoInstrument 7.6 Build 902 + Portable ویرایش و روتوش حرفه ای تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/21 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19834

PhotoInstrument ویرایش و روتوش حرفه ای تصاویر
PhotoInstrument نرم افزاری بسیار ساده و قدرتمند جهت روتوش چهره در عکس های دیجیتالی می باشد.
روتوش و ویرایش عکس های دیجیتالی توسط این نرم افزار بسیار راحت آسان می باشد و هر کاربری حتی مبتدی می تواند تنها با چند کلیک ساده تصاویر مورد نظر خود را ویراش و روتوش کند و آنها را تبدیل به عکاس هایی مانند کار عکاسان حرفه ای نماید.

PhotoInstrument برای آشنایی و آموزش نحوه استفاده از این برنامه فیلم آموزشی چند دقیقه ای را برایتان به نمایش می گذارد تا به صورت تصویری با نحوه بکار گیری ابزار های مختلف موجود در نرم افزار آشنا شده و به خوبی بتوانید هر قسمت از عکستان را که نیاز دارید روتوش نمایید. با استفاده از این برنامه می توانید پوستی شفاف و روشن برای سوژه خود خلق کنید و با اشیاء ناخواسته را از یک تصویر حذف نمایید.

PhotoInstrument دارای ویژگی هایی همچون : اضافه کردن متن به تصاویر، پشتیبانی از حالت "کشیدن و رها کردن" جهت باز کردن تصاویر جدید، تغییر اندازه دسته ای (تغییر اندازه تصاویر متعدد)، پشتیبانی از فرمت PSD و ... می باشد.
این نرم افزار شامل ابزار گرافیکی مختلفی مانند : Liquify, Clone, Smudge, Skin Cleaner, Glamour Skin, Dodge / Burn , Brush, Blur, Sharpen, Colorize, Scale, Rotate, Red Eye Removal, Brightness-Contrast, Adjust Color Levels, Glow, Healing Brush, Denoise, Object Removal, Crop, Layers, Text و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود