دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVS Photo Editor 2.3.6.152 + Portable ویرایش تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19590

AVS Photo Editor ویرایش تصاویر
AVS Photo Editor نرم افزاری جهت ویرایش تصاویر و افزودن افکت های زیبا به عکس می باشد که توسط آن می توانید عکس های دیجیتالی خود را با تنظیماتی که روی آن انجام می دهید به واقعیت نزدیکتر نمایید.
این برنامه ابزار مفید و ویژگی هایی در اختیارتان قرار می دهد که با استفاده از آنها می توانید عملیات ویرایش مورد نیاز، تنظیم اندازه تصاویر، بزرگ نمایی، تغییر و بهبود رنگ، حذف نویز موجود در تصاویر، افزودن افکت های پیش ساخته زیبا را روی تصاویر خود اعمال کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

AVS Photo Editor دارای قابلیت های کلیدی مانند: پشتیبانی از فرمت های رایج عکس از قبیل JPEG، BMP، TIFF، PNG، GIF، نمایش اطلاعات دقیق در مورد عکسی که در حال ویرایش آن هستید، اقکت ها و تنظیمات از پیش آماده برای سرعت بخشیدن به مراحل ویرایش تصاویر، تنظیم رنگ، روشنایی و کنتراست عکس ها، تنظیم طیف رنگها در تصاویر، افزودن متن به عکس ها و یا یک علامت گرافیکی به عنوان واتر مارک جهت محافظت آنها در برابر کپی رایت، ابزاری برای حذف قرمزی چشم و بازگرداندن رنگ طبیعی چشم، آماده کردن نسخه قابل چاپ عکس های ویرایش شده پس از تنظیم اندازه کاغذ، سایز عکس و موقعیت قرار گرفتن روی برگه و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود