دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Aurora SVG Viewer and Converter 16.01.07 مشاهده و ویرایش فایلهای SVG

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 22888

Aurora SVG Viewer and Converter 16.01.07 مشاهده و ویرایش فایلهای SVG
Aurora SVG Viewer and Converter نرم افزاری جهت نمایش ، مرتب نمودن و تبدیل تصاویر SVG می باشد.
حروف اختصاری SVG کوتاه شده کلمات Scalable Vector Graphic و فرمت استاندارد مخصوص تصاویر برداری می باشد که بیشتر مرورگرهای محبوب نیز این فرمت پشتیبانی می کنند. گرافیک برداری مقیاس پذیر ( SVG ) زبانی‌ است از نوع XML که برای ساخت ، انتشار ، و کار با گرافیک دو بعدی و همچنین کاربردهای گرافیکی روی اینترنت توسط کنسرسیوم وب جهان‌ شمول یا همان ( W3C ) طراحی و بوجود آمده است و به عنوان استانداردی جدید معرفی شده است.

استفاده از فرمت SVG باعث کوچک تر شدن ، سریعتر بودن ، و تعاملی تر ( interactive ) شدن اسناد دارای گرافیک و انیمیشن روی وب می شود. همچنین با بکارگیری این برنامه قادر خواهید بود تصاویر را به حالت بند انگشتی نیز مشاهده نمایید که با یک کلیک بزرگ خواهند شد. اگر می خواهید فرمت SVG را تبدیل کنید Aurora SVG Viewer and Converter به گونه ای مناسب این فرمت را برایتان به فرمت های مختلفی مانند: TIFF , PNG , JPB , BMP , GIF , TGA , XPM , PPM , XBM و حتی PDF تبدیل خواهد کرد. البته این نکته قابل ذکر است که باید همیشه هنگام تبدیل این فرمت میزان وضوح ، فرمت خروجی و ابعاد تصاویر را تنیظم نمایید. اگر از طراحان حرفه ای وب سایت هستید این نرم افزار طیف وسیعی از نیازهای شما را برطرف می کند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود