دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo Red Ex 1.0.0 حذف قرمزی چشم در عکس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18675

Ashampoo Red Ex حذف قرمزی چشم در عکس
Ashampoo Red Ex نرم افزار مفیدی جهت برطرف کردن رنگ قرمز ایجاد شده روی چشم ها در تصاویر می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید به آسانی مشکل قرمزی چشم ها در عکس هایتان را برطرف نمایید. تکنولوژی بکارگرفته شده در این برنامه به شکل خودکار عکس ها را اسکن نموده و با تشخیص چهره و پس از آن شناسایی چشم ها ، می تواند رنگ قرمز را حذف نماید. از نکات برجسته این برنامه پشتیبانی از اکثر فرمت های محبوب و رایج تصاویر می باشد. ذخیره سازی با فرمت مورد نظر هم برای کاربران در نظر گرفته شده است.در کنار ویرایش خودکار ، قابلیت ویرایش دستی نیز برای کاربران سخت گیر گنجانده شده است.
Ashampoo Red Ex در رده بهترین ابزارها برای حذف قرمزی چشم ها در عکس ها به شمار می رود. برطرف کردن مشکل قرمزی چشم ها در عکس های گرفته شده کار آسانی نمی باشد و نتیجه کار اکثر اوقات آن چیزی که مدنظرمان است نمی شود. هرچند در حال حاضر امکانات مختلفی روی دوربین های عکاسی اضافه شده تا عکس ها با این مشکلات روبرو نشوند ولی با این وجود هنوز هم یکی از نقص های اصلی موجود در عکسها قرمزی چشم ها می باشد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Red Ex مواردی مانند : تشخیص خودکار و هوشمند چهره و قرمزی چشم ، شرح آسان و مستقیم هر مرحله در ویرایش ، نوار پیش نمایش بسیار راحت عکس ها به صورت Thumbnails جهت مشاهده و دسترسی سریع به تمام عکسها ، مقایسه سریع عکس ویرایش شده با تصویر اصلی ، ذخیره سازی و فراخوانی فرمت های محبوب JPG, BMP, PNG, TGA و TIF ، جایگزین نمودن قرمزی چشم با رنگ طبیعی تر ، ویرایش عکس ها به دو شکل اتوماتیک و دستی ، سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز و... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود