دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

ASCII Art Maker 1.72 ساخت تصویر با کد ASCII

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19451

ASCII Art Maker ساخت تصویر با کد ASCII
ASCII Art Maker نرم افزار جالبی جهت ساخت تصاویر گرافیکی با کدهای اسکی و کارکترهای معرفی شده به برنامه می باشد.
این نرم افزار تصاویر مورد نظر شما را به طرح های گرافیکی که از کدهای ASCII ساخته شده اند تبدیل کرده و به آسانی قادر خواهید بود عکس ساخته شده را به فرمت HTML تبدیلکرده و در وب سایت خود استفاده نمایید. بوسیله ویرایشگر ASCII تصاویر خود را طراحی و در فرمت مورد نظر خود ذخیره نمایید. با استفاده از ASCII Art Maker به آسانی عکس مورد نظر خود را از لحاظ روشنایی ، نور ، اشباع ، انجام تنظیمات سمبل ها، جا به جایی و چرخش تغییر سایز و ... تنظیم نمایید. امکان پرینت گرفتن از تصویر طراحی شده نهایی و نیز ایجاد تصویر برای استفاده به عنوان پس زمینه ویندوز ( Wallpaper ) از دیگر ویژگی های این ابزار می باشند.
قابلیت هاى كلیدى نرم افزار Ascii Art Maker مواردی مانند : تبدیل نمودن عکس های مورد نظر به کد های ASCII ، تبدیل عکس به فرمت های محبوب مانند HTML ،TXT ،RFT ،BMP ،JPG ،GIF ،PNG ، ذخیره و طراحی عکس بوسیله ASCII Editor ، تنظیم نمودن نور، روشنایی، کنتراست و... ، چرخاندن تصاویر، تغییر تنظیمات سمبل ها ، تغییر در اندازه و فونت تصاویر و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود