دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DzSoft Quick Image Resizer 2.7.3.1 تغییر اندازه تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19461

DzSoft Quick Image Resizer تغییر اندازه تصاویر
DzSoft Quick Image Resizer نرم افزاری کاربردی جهت تغییر انداز تصاویر با سرعتی بالا می باشد.
شما برای تغیر اندازه ی عکس های دیجیتال خود و یا تصاویر قبل از آپلود کردن یافرستادن از طریق پست الکترونیک، نیاز به برنامه ای دارید که بتواند این کار را با سرعت بالایی انجام دهد. این برنامه امکان پردازش سریع تصاویر جهت تغییر اندازه دلخواه شما را بدون کاهش کیفیت آنها به شما می دهد. این ابزار کاربردی می تواند اندازه ی تصاویر را به صورت تکی و یا گروهی بدون کم شدن از کیفیت آنها و در زمانی اندک با روشی بسیار ساده تغییر دهد.
اکثرا در نرم افزار هایی مانند Photoshop تغییر سایز تصاویر امری وقت گیر ، زمان بر و در تعداد بالا تبدیل به کاری آزار دهنده می شود ولی با استفاده از DzSoft Quick Image Resizer با 1 کلیک ساده قادر خواهید بود سایز تصاویر مورد نظر خود را تغییر دهید.این نرم افزار به صورت خودکار تصاویر شما را بعد از تعیین اندازه به کیفیت بالا تبدیل میکنید( JPEG Quality / Compression level ). کلمه “Quick” در این ابزار این مفهوم را می رساند که سرعت الگوریتم این نرم افزار واقعا بالا می باشد و با بهره گیری از سرعت بالایی که دارد کار تغییر اندازه تصاویر را برایتان انجام می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود