دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Scan-n-Stitch Deluxe 1.1.9.15 اسکن اسناد بزرگتر از اسکنر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16271

Scan-n-Stitch Deluxe اسکن اسناد بزرگتر از اسکنر
Scan-n-Stitch Deluxe نرم افزاری بسیار مفید و کاربردی برای آسان کردن اسکن و دیجیتالی نمودن اسناد مختلفی که بزرگتر از اسکنر ما می باشند.
با استفاده از این نرم افزار می توانید به آسانی اسناد گوناگونی مانند : صفحات روزنامه ، آثار هنری ، نقشه و ... که از صفحه اسکنر ما بزرگتر می باشند را اسکن نموده و دیگر نگران چسباندن تیکه های مختلفی که از یک سند اسکن نموده اید نباشید. این برنامه در هنگام نصب به صورت خودکار اسکنر متصل به سیستم را شناسایی کرده و زمانی که عمل اسکن شروع می شود تکه هایی از سند را که اسکن آن انجام شده به نمایش در می آورد و مشخص می کند تکه بعدی از چه قسمتی گرفته شود تا در انتها به راحتی بتوانید این پازل را کامل نموده و اسکن کامل و نسخه دیجیتالی شده سند خود توسط نرم افزار Scan-n-Stitch Deluxe را در اختیار داشته باشید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود