دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Business Card Maker 8.0 + Cards Sample Packs طراحی کارت ویزیت

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/2 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 143

Business Card Maker طراحی کارت ویزیت
Business Card Maker 8.0 نرم افزاری مفید و ساده و در عین حال با کارایی بالا جهت طراحی کارت ویزیت به همراه تعداد بالایی از نمونه های آماده کارت ویزیت می باشد.
این برنامه با داشتن طرح های فراوان و مدل های از قبل آماده شده شما را در طراحی کارت ویزیت مورد نظرتان کمک شایانی می کند. کار با این نرم افزار بسیار راحت است و احتیاجی به داشتن اطلاعات بالا در موزد ابزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ ندارد. با بکارگیری این برنامه فادر خواهید بود تصاویر و یا متون خود را روی کارت اضافه نموده و آن را با بالاترین کیفیت ممکن به چاپ برسانید. نرم افزار Business Card Maker شبیه یک ویرایشگر مرتبط به تصاویر در سایزهای بزرگ عمل می کند. توسط این برنامه خواهید توانست به طرح کارت ویزیت خود مواردی مانند Logos , Images , Texts , Symbols , Shapes , Drop Shadows , Lines و Curves را نیز اضافه نمایید. برای هر یک از قسمت های اضافه شده یک لایه مجزا جهت ویرایش راحت تر ساخته می شود و طرح نهایی از ترکیب کلیه لایه های ساخته تشکیل می گردد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود