دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup PixConverter 4.0 تبدیل فرمت تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/24 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1526

CoffeeCup PixConverter تبدیل فرمت تصاویر

CoffeeCup PixConverter 4.0 نرم افزاری جهت تبدیل انواع فرمت تصاویر به یکدیگر و همچنین تغییر سایز و قرار دادن واترمارک روی تصاویر می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید به آسانی فرمت های GIF, JPG , TIFF, PNG , و BMP را به یکدیگر تبدیل نمایید و نیز قادر خواهید بود تغییراتی مانند رنگ ، اسم ، سایز ، حجم ، و ... را در یک مرحله به راحتی و سرعت بالایی انجام دهید. این نرم افزار می تواند تمامی عکس های شما را که در وب سایت خود از آنها استفاده می کنید بعد از مراحل تبدیل ، به آسانی توسط ایمیل ارسال کند. این ابزار یکی از مناسب ترین انتخاب ها جهت تبدیل گروهی تصاویر می باشد. شما می توانید تصاویر خود را به صورت تکی وارد برنامه نمایید و یا اینکه یک پوشه از تصاویر خود را یکجا فراخوانی نموده و تبدیل نمایید.

نرم افزار CoffeeCup PixConverter این توانایی را به شما می دهد تا علامت مخصوص خود را با متن و گرافیک روی تصاویر خود حک کنید و به اصطلاح واترمارک نمایید تا از استفاده های غیر مجاز جلوگیری کرده باشد. یکی از بهترین قسمت های این برنامه گزینه FTP و امکان آپلود تصاویر تبدیل شده می باشد که برای وب مسترها بسیار مفید می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود