دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

ColorMania 5.1 تشخیص کد رنگ ها

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1289

ColorMania تشخیص کد رنگ ها
ColorMania 5.1 نرم افزاری جهت تشخیص کد رنگ ها و همچنین ساخت انواع رنگ های دلخواه می باشد.
این نرم افزار با ابزاری نظیر Color Picker ، Color Dropper و یک ذره بین روی صفحه نمایش این اجازه را به شما می دهد تا به راحتی به انتخاب رنگ دلخواه خود از تمامی اجزای موجود روی مانیتور خود اقدام نمایید و به کد RGB و HSV آن دست یابید و نهایتا رنگ انتخاب شده را نیز با ایجاد تغییراتی به نتیجه نهایی مورد نظر خود تبدیل کنید. این ابزار مورد علاقه توسعه دهندگان نرم افزار و طراحان وب سایت می باشد.
نرم افزار ColorMania در واقع یک Color Picker برای ویندوز است. این ابزار راه حل مناسبی جهت پیش نمایش، شناسایی، تست و سازماندهی مقادیر رنگ است. در اکثر مواقع انتخاب رنگ مناسب برای طراحی منحصر به فرد که آن را جذاب نماید و با تمامی اجزای کوجود در طرح همخوانی داشته باشد کاری دشوار می باشد ، اما این برنامه به طور خاص جهت همین کار ساخته شده و به شما توانایی مدیریت کامل روی انواع رنگ ها و ایجاد تغییرات دلخواه روی آنها را می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود