دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

EscapeMotions Flame Painter Pro 3.2 نقاشی حرفه ای شعله های آتش

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18361

EscapeMotions Flame Painter Pro


Flame Painter محیطی حرفه‌ای جهت خلق نقاشی های فوق العاده زیبا با استفاده از رنگ آمیزی‌های خاص و شعله های آتش می باشد.
این برنامه به خوبی می تواند به ایده های شما در قالب نقاشی های حرفه‌ای جان ببخشد و با استفاده از ابزار های مختلف مانند رنگ ها و براش های بی نظیری که در اختیارتان قرار می دهد قادر خواهید بود به خلق آثار هنری منحصر به فردی بپردازید.

Flame Painter در سال 2009 توسط Peter Blaskovic تحت عنوا پروژه " من یک هنرمند هستم" (I am an Artist) طراحی شد. این فرد معتقد است که هر شخصی می تواند یک هنرمند باشد و آثار فوق العاده ای را خلق کند که چشمان هر بیننده ای را خیزه نماید و فقط نیاز است که ابزار مناسب برای پیداه سازی ایده های زهنی خود را به عنوان یک نقاش در اختیار داشته باشند. در این پروژه هدف اصلی الگوریتم برنامه خلق آثار هنری زیبا با استفاده از ترکیب رنگ ها، نورها و شعله های آتش می باشد.

Flame Painter دارای ویژگی های مانند: قابل استفاده بودن توسط تمامی کاربران حرفه ای و مبتدی و حتی کودکان، پشتیبانی از لایه های قابل ویرایش گرافیکی، ساخت وکتور، افکت های نوری فوق العاده زیبا، امکان ساهت تصاویر پس زمینه گرفایکی، براش های متنوع و استفاده از قلم های استاندارد، پشتیبانی از فرمت های رایج و محبوب تصاویر و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود