دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Exif Tag Remover 5.1 حذف مشخصات Exif تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18790

Exif Tag Remover
Exif Tag Remover نرم افزاری جهت پاک کردن مشخصات عکس های دیجیتالی شامل تاریخ ثبت عکس، نوع دوربین، محل عکسبرداری، کپی رایت، موضوع و توضیحات عکس و... می باشد.
این برنامه کم حجم به شما امکان حذف کردن تمام تگ های ابرداده موجود در عکس های دیجیتالی را می دهد و می تواند از لحاظ امنیتی خیلی مفید باشد. با استفاده از این نرم افزار کاربردی که محصولی از شرکت RL Vision است، می توانید تمام انواع ابرداده های (EXIF، IPTC، XMP، مشخصات ICCC و غیره) را حذف نمایید.

Exif Tag Remover مشخصات و تگ های ابرداده را از عکس های دیجیتالی برایتان حذف می کند و شاید این سوال پیش بیاید که این کار چه سودی برای کاربر خواهد داشت. هدف اصلی این برنامه محافظت از هویت شما در اینترنت و فضای مجازی می باشد، یا به نوعی کاهش این خطرات.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود