دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Exif wMarker 2.1.0 واترمارک و تغییر اندازه گروهی تصاویر

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18660

Exif wMarker
Exif wMarker نرم افزاری کاربردی جهت قرار دادن واتر مارک و همچنین تغییر اندازه نصاویر به صورت دسته ای می باشد.
این برنامه ساده و کاربر پسند به منظور اضافه نمودن واترمارک روی عکس های شما گزینه بسیار مناسبی است که توسط آن می توانید یک علامت، تصویر و یا متن را به عنوان کپی رایت خود روی تصاویر قرار دهید و اگر نمی خواید ظاهر عکس تغییر کند می توانید توضیحات و نام شرکت خود را به عنوان ابرداده EXIF ​​یا IPTC به محتوای تصاویر اضافه کنید.

Exif wMarker به شما این امکان را می دهد تا تصاویر داخل یک پوشه را به صورت گروهی فراخوانی کنید و اطلاعاتی که به عنوان فراداده EXIF ​​و IPTC مشخص کرده اید به شکل خودکار روی عکس ها قرار بگیرد که صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان کاری شما بوجود می آید. در صورت استفاده از واتر مارک رو تصاویر به راحتی می توانید ظاهر متن را سفارشی نموده و فوت، رنگ، سایه، درخشش و شفافیت آن را به دلخواه تنظیم نمایید.

Exif wMarker تغییر اندازه تصاویر شما را به شکل گروهی و سرعت بالایی انجام می دهد و با توجه به الگوریتم استفاده شده در طراحی آن هنگام تغییر اندازه تصاویر، وضوح آنها حفظ شده و نتیجه کار دارای کیفیت بالایی می باشد.
این برنامه مفید همچنین دارای ویؤگی هایی مانند: پشتیبانی از یونیکد، تغییر اندازه به یک درصد از تصویر اصلی، Sharpen تصاویر بعد از تغییر اندازه، ذخیره با فرمت TIFF، پشتیبانی از فرمت های JPG، GIF، BMP، TIF یا PNG و... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » ابزار عکس و گرافیک

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود