دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FAR HTML 5.8.0.814 ساخت فایل راهنما HTML

FAR HTML
FAR HTML محیطی جامع با ابزارهای مختلف جهت ساخت فایل های راهنما با ساختار HTML و همچنین ویرایش و خلق کدها به زبان اچ تی ام ال می باشد.
اگر نیاز به ایجاد تغییراتی در فایل های HTML، XML، فایل های متنی ASCII و فایل راهنمای پروژه های خود دارید این برنامه با ابزار مناسبی یکی از گزینه های کارآمد برای شماست.

FAR HTML را می توان یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ساخت فایل های راهنما CHM که از ساختار HTML تشکیل شده اند، دانست که هدف اصلی این نرم افزار ساخت و ویرایش فایل های راهنمای مبتنی بر وب یا همان Web help (از چندین صفحه کد HTML بوجود آمده اند) می باشد.

FAR HTML دارای قابلیت هایی مانند: ساخت فایل های راهنمای CHM، ایجاد فایل های Help برای پروژه های ویژوال استودیو (.HxS و .mshc)، ابزاری جهت جستجو و جایگزینی انواع کاراکترها به صورت دسته ای، تغییر تاریخ و صفات فایل ساخته شده، ساخت Web Help به صورت Uncompressed Help، پشتیبانی از (Unicode/UTF-8/ANSI - With/Without BOM) وجود ابزارهای متنوعی مانند (Advanced TOC & Index editor / Help Wizards) و... می باشد.

 

Eziriz .NET Reactor 5.0.0.0 محافظت از کدهای دات نت

Eziriz .NET Reactor
Eziriz NET Reactor ابزاری جهت قرار دادن لایسنس و محافظت از کدهای پروژه های نوشته شده در محیط دات نت می باشد.
با این برنامه می توانید از کدهای خود که در پروژه های دانت استفاده کرده اید به خوبی حفاظت نموده و اجازه ندهید افراد غیر مجاز به آنها دسترسی داشته باشند.
همواره یکی از مشکلات برنامه نویسان کپی کدهای موجود در سورس برنامه ها و ویرایش آنها می باشد و گاهی همین کدها با کمی ویرایش و تغییر نام توسط افراد دیگر مجددا وارد بازار می شوند. برنامه های مختلفی جهت حفاظت از پروژه های کدنویسی شده وجود دارد که دات نت راکتور نیز از همین دسته می باشد و می تواند در این زمینه حفاظت از پروژه های آماده شده در محیط دان نت کمک خوبی برای برنامه نویسان باشد.

Eziriz NET Reactor به خوبی با حفظ اصالت کدهای نوشته شده، آنها را غیر قابل بازخوانی و ویرایش می کند و از طریق امکانات متنوعی که در اختیارتان قرار می دهد به شما اجازه می دهد با اطمینان بالایی برنامه های خود را روانه بازار نمایید. 

Exportizer Pro 6.0.7.10 مشاهده و استخراج محتوای پایگاه داده

Exportizer Pro
Exportizer نرم افزاری جهت مشاهده، ویرایش و ذخیره اطلاعات انواع پایگاه های داده در فرمت های مختلف متنی می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید از دیتابیس های خود تحت فرمت های مختلف خروجی بگیرید و آنها را چاپ نموده و یا اینکه تعدادی از جدول های موجود در آن را به راحتی کپی کنید و در نرم افزارهای دیگر مورد استفاده قرار دهید. این برنامه به خوبی با ADO و BDE هماهنگی دارد و می توانید فرمت های DB، DBF، MDB، ACCDB، XLS، XLSM، XLSB، GDB، IB، FDB، HTML، UDL، DBC، TXT، CSV را داخل برنامه فراخوانی نموده و از آنها تحت فرمت های CSV، XLS، RTF، XML، HTML، DBF خروجی بگیرید.

Exportizer دارای ویژگی هایی مانند: نمایش پایگاه های داده، ویرایش اطلاعات موجود در دیتابیس، کپی جداول پایگاه داده، استخراج اطلاعات در قالب فایل های اکسل، راه اندازی برنامه از طریق خط فرمان ویندوز، کپی کردن داده ها به کلیپ بورد و استقاده از آنها در برنامه های دیگر، امکان پرینت گرفتن از داده های موجود در دیتابیس، ایجاد حالت نمایش SQL سفارشی، مرتب سازی داده ها، فیلتر کردن داده ها با توجه به معیارهای مورد نظر شما و... می باشد.

 

Resource Hacker 4.5.30 ویرایش سورس فایلهای اجرایی

ویرایش سورس فایلهای اجرایی
Resource Hacker نرم افزار رایگان و سبکی جهت باز کردن سورس فایلهای اجرایی و مشاهده و ویرایش کدهای موجود در انواع فایلهای اجرایی می باشد.
اين نرم افزار با سيستم عامل هاي ويندوز نسخه هاي Win95, Win98, WinME, WinNT, Win2000 وWinXP سازگاری کامل داشته و می تواند شما را تا دسترسي به سورس كامل برنامه هاي گوناگون همراهی کند.
Resource Hacker تصاوير گوناگون با فرمت هاي Icon, Bitmap, GIF, AVI, و JPG را به همراه فايل هاي صوتي با فرمت هاي WAV و MIDI و مواردی دیگر , فرم هاي مختلف برنامه نويسي دلفي , اسكريپت هاي مورد استفاده در برنامه ها و تعداد زیادی از دیگر اطلاعات و محتويات برنامه هاي گوناگون را از هسته آن ها خارج نموده و در اختيارتان میگذارد.

 

ASPack 2.40 + Portable محافظت و فشرده سازی فایل اجرایی

محافظت و فشرده سازی فایل اجرایی
ASPack را می توان به عنوان یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های امنیتی جهت فایل های اجرایی برنامه نویسان پیشرفته و حرفه ای دانست.
زمانی که برنامه نویسان برای برنامه خاصی روز ها وقت گذاشته و زمان و هزینه های زیادی را صرف می کنند تا برنامه مورد نظر خود را جهت ارائه آماده کنند می بایست از چنین گنجینه ای که اینگونه وقت پای آن گذاشته اند حفاظت کنند تا افرادی به هر دلیل جهت دستیابی به سورس نرم افزار اقدام به کرک و ریسورس کرئن آن نکنند.
نرم افزار ASPack در حقیقت وظیفه حفاظت کامل از برنامه نوشته شده توسط شما را بر عهده دارد و با پک کردن آن زحمات شما را به نتیجه خواهد رساند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد