دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Resource Hacker 4.5.30 ویرایش سورس فایلهای اجرایی

ویرایش سورس فایلهای اجرایی
Resource Hacker نرم افزار رایگان و سبکی جهت باز کردن سورس فایلهای اجرایی و مشاهده و ویرایش کدهای موجود در انواع فایلهای اجرایی می باشد.
اين نرم افزار با سيستم عامل هاي ويندوز نسخه هاي Win95, Win98, WinME, WinNT, Win2000 وWinXP سازگاری کامل داشته و می تواند شما را تا دسترسي به سورس كامل برنامه هاي گوناگون همراهی کند.
Resource Hacker تصاوير گوناگون با فرمت هاي Icon, Bitmap, GIF, AVI, و JPG را به همراه فايل هاي صوتي با فرمت هاي WAV و MIDI و مواردی دیگر , فرم هاي مختلف برنامه نويسي دلفي , اسكريپت هاي مورد استفاده در برنامه ها و تعداد زیادی از دیگر اطلاعات و محتويات برنامه هاي گوناگون را از هسته آن ها خارج نموده و در اختيارتان میگذارد.

 

ASPack 2.40 + Portable محافظت و فشرده سازی فایل اجرایی

محافظت و فشرده سازی فایل اجرایی
ASPack را می توان به عنوان یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های امنیتی جهت فایل های اجرایی برنامه نویسان پیشرفته و حرفه ای دانست.
زمانی که برنامه نویسان برای برنامه خاصی روز ها وقت گذاشته و زمان و هزینه های زیادی را صرف می کنند تا برنامه مورد نظر خود را جهت ارائه آماده کنند می بایست از چنین گنجینه ای که اینگونه وقت پای آن گذاشته اند حفاظت کنند تا افرادی به هر دلیل جهت دستیابی به سورس نرم افزار اقدام به کرک و ریسورس کرئن آن نکنند.
نرم افزار ASPack در حقیقت وظیفه حفاظت کامل از برنامه نوشته شده توسط شما را بر عهده دارد و با پک کردن آن زحمات شما را به نتیجه خواهد رساند.

 

HDL Works HDL Design Entry EASE 8.3 R5 طراحی کدهای HDL

HDL Works HDL Design Entry EASE طراحی کدهای HDL
HDL Works HDL Design Entry EASE نرم افزاری جهت طراحی کدهای HDL با پشتیبانی همزمان از طرح متنی و گرافیکی می باشد.
زمانی که شما یک پروژه طراحی در این نرم افزار ایجاد می کنید کافی است پارامترهای مورد نیاز طراحی خود را بصورت تلفیقی از متن و گرافیک در EASE وارد نمایید و خود این برنامه بصورت کاملاً خودکار کدهای HDL مورد نطر شما در ربان انتخابی شما یعنی Verilog یا VHDL تولید می نماید.

 

DevComponents DotNetBar 12.8.0.8 کامپوننت های حرفه ای در محیط .NET

کامپوننت های حرفه ای در محیط .NET
DevComponents DotNetBar نرم افزار کامل و جامعی در زمینه کامپوننت های قدرتمند و حرفه ای در محیط NET. است که کلیه ابزارهایی را که شما برای ساخت یک برنامه ی حرفه ای در دات نت به آنها احتیاج دارید برایتان مهیا می سازد. DotNetBar برایتان استایل و کنترل های با تم آفیس 2010 و آفیس 2007 و علاوه بر آن تقویمی برای برنامه ریزی زمانی ( Scheduling ) و پنجره های با خاصیت Dockable و TreeView پیشرفته و Grid و بسیاری از کنترل های مورد نیاز دیگر را در اختیارتان قرار می دهد.

 

IDM UEStudio 16.20.0.7 کد نویسی و برنامه نویسی

کد نویسی و برنامه نویسی
IDM UEStudio نرم افزار سریع و قدرتمندی در زمینه مشاهده و ویرایش انواع کدهای موجود در فایل های اجرایی می باشد و به عنوان کامپایلری قوی از آن یاد می شود که می تواند قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته ای را برای کاربر مهیا نماید.
IDM UEStudio از بیش از 30 کامپایلر برای زبان‌های برنامه نویسی پر طرفدار مانند Microsoft Visual C++, Java, GNU C/C++, PHP, Perl پشتیبانی کرده و در می‌تواند به جای کامپایلر این زبان‌ها نیز استفاده گردد. از امکانات دیگر این نرم افزار می‌توان به اشکال زدایی (دیباگ) هوشمند ، کنترل ورژن VCS ، مبدل پروژه ، کدنویسی تحت وب ، نمایش خطاهای گرامری در دستورات ویراشگر کد و مواردی دیگر یاد کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IDM UEStudio مواردی همچون : سرعت پاسخگوی بالا ، مدیریت و ویرایش کد پروژه ، ارائه کامپایلر و دیباگر برای پروژه‌ها ، محیط کاربری ساده و در عین حال پیشرفته ، پشتیبانی از زبان‌های برنامه نویسی تحت وب ، نمایش خطاهای گرامری در دستورات و کد نویسی‌ها ، بهبود پشتیبانی از راههای انتقال پروژه در وب همانند FTP ، پشتیبانی از اکثر زبان‌های برنامه نویسی از جمله Microsoft Visual C, Java, GNU C / C, PHP, Perl و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد