دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

IDM UEStudio 16.20.0.7 کد نویسی و برنامه نویسی

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 11996

کد نویسی و برنامه نویسی
IDM UEStudio نرم افزار سریع و قدرتمندی در زمینه مشاهده و ویرایش انواع کدهای موجود در فایل های اجرایی می باشد و به عنوان کامپایلری قوی از آن یاد می شود که می تواند قابلیت های برنامه نویسی پیشرفته ای را برای کاربر مهیا نماید.
IDM UEStudio از بیش از 30 کامپایلر برای زبان‌های برنامه نویسی پر طرفدار مانند Microsoft Visual C++, Java, GNU C/C++, PHP, Perl پشتیبانی کرده و در می‌تواند به جای کامپایلر این زبان‌ها نیز استفاده گردد. از امکانات دیگر این نرم افزار می‌توان به اشکال زدایی (دیباگ) هوشمند ، کنترل ورژن VCS ، مبدل پروژه ، کدنویسی تحت وب ، نمایش خطاهای گرامری در دستورات ویراشگر کد و مواردی دیگر یاد کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IDM UEStudio مواردی همچون : سرعت پاسخگوی بالا ، مدیریت و ویرایش کد پروژه ، ارائه کامپایلر و دیباگر برای پروژه‌ها ، محیط کاربری ساده و در عین حال پیشرفته ، پشتیبانی از زبان‌های برنامه نویسی تحت وب ، نمایش خطاهای گرامری در دستورات و کد نویسی‌ها ، بهبود پشتیبانی از راههای انتقال پروژه در وب همانند FTP ، پشتیبانی از اکثر زبان‌های برنامه نویسی از جمله Microsoft Visual C, Java, GNU C / C, PHP, Perl و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود