دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DJ JAVA Decompiler 3.12.12.99 دسترسی به سورس کدهای کامپایل شده جاوا

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/05/12 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15268

DJ JAVA Decompiler دسترسی به سورس کدهای کامپایل شده جاوا
DJ JAVA Decompiler نرم افزاری قدرتمند در زمینه Decompile نمودن Class-Files فایل ها می باشد.به وسیله این نرم افزار می توان محتویات Class فایل های جاوا را استخراج و در فایل های متنی همانند text فایل ها ذخیره نمود.
ین برنامه در Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7 به عنوان یک decompiler و disassembler برای جاوا به کار می‌رود که به بازسازی کد منبع اصلی از فایل‌های کلاس باینری کامپایل شده (binary CLASS files)، بازسازی می‌پردازد. DJ Java Decompiler قادر به decompile نمودن جاوا اپلتها پیچیده و باینری ، به منظور تولید کد منبعی دقیق است. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت تمامی‌اطلاعات ضروری در مورد فایل‌های کلاس (class files) را بدست آورید. برای استفاده از این نرم افزار نیازی به نصب جاوا نخواهید داشت و با استفاده از رابط کاربر گرافیکی آن می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. فقط کافیست تا فایل کلاس مورد نظر را لود کنید تا بلافاصله کدهای منبع را ببینید.قابلیت‌های کلیدی نرم افزار DJ Java Decompiler :

– استفاده آسان
– رابط کاربری گرافیکی
– پشتیبانی از drag و drop
– دارای “Hexadecimal View”
– مناسب برای مطالعه JAVA bytecode
– ذخیره کردن، چاپ، ویرایش و کامپایل کد جاوا تولید شده
– decompiler و disassembler نمودن فایل‌های کلاس جاوا
– انتخاب و decompile نمودن همزمان بیش از یک فایل جاوا کامپایل شده
– بدون نیاز به نصب Java Virtual Machine و یا دیگر برنامه‌های Java SDK
– امکان decompile نمودن قسمت‌های “dead” کد، به منظور اشکال زدایینکته :

- به همراه فعال ساز ( Keygen ) و آموزش نحوه صحیح نصب و فعال سازی

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود