دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DzSoft PHP Editor 4.2.7.7 ویرایشگر کدهای PHP

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/16 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17579

DzSoft PHP Editor ویرایشگر کدهای PHP
DzSoft PHP Editor نرم افزاری مفید و در واقع ویرایشگری قدرتمند جهت نوشتن و خطا یابی کدها به زبان PHP می باشد.
برای نوشتن برنامه نویسی و عیب یابی آن برنامه به زبان PHP و همچنین ساخت صفحات HTML , XML از این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار مفید و پر کاربرد می توان استفاده کرد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که کار را برای کاربران آماتور و پیشرفته آسان کرده است، از امکانات DzSoft PHP Editor می توان به فراهم کردن کد های مهم PHP به کاربر ،پردازش کدهای نوشته شده، لازم نبودن به اتصال به سرور های اصلی، روشهای مختلف برای وارد کردن کدهای برنامه، مشخص کردن خطاهای کد نویسی و ... اشاره نمود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار DzSoft PHP Editor مواردی مانند : برنامه نویسی و خطا یابی آن برنامه به زبان های PHP , HTML , XML ، پردازش سریع کدها ، ایجاد توابع PHP و وارد کردن آنها به شکلی سریع ، مشخص نمودن خطاهای کد نویسی به صورت جامع و کامل ، داشتن بخش Help قدرتمند جهت جستجوی کلمات مورد نظر و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود