دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Crypto Obfuscator 2015 Build 150416 Enterprise محافظت ار پروژه دات نت

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1994

Crypto Obfuscator محافظت ار پروژه دات نت
Crypto Obfuscator 2015 Build 150416 Enterprise نرم افزاری جهت محافظت از کدها و پروژه های نوشته شده در محیط دات نت و به اصطلاح کریپت نمودن و جلوگیری از کرک شدن آنها می باشد.
برنامه ای واقعا قدرتمند و کاربردی جهت استفاده برنامه نویسان حرفه ای می باشد تا بوسیله آن از کدهای نوشته شده داخل پروژه های دات نت خود به صورت کامل محافظت نمایند به گونه ای که امکان بازخوانی و ویرایش کدهای برنامه شما برای افراد غیر مجاز وجود نداشته باشد.
انجام رمزنگاری و رمزگذاری و به اصلاح کریپت نمودن کدهای نوشته شده در محیط های مختلف برنامه نویسی را میتوان از اصولی ترین و واجب ترین اقدامات برنامه نویسان حرفه ای نام برد ؛ زیرا از این طریق امکان خواندن و ویرایش کدهای اصلی برنامه که باعث سرقت کل برنامه و پروژه می شود را از کرک ها سلب می کنند.
نرم افزار Crypto Obfuscator For .Net Enterprise با ایجاد محیطی مطمئن و کاربردی برنامه نویسان حرفه ای را قادر می سازد از کدها و پروژه های خود که در محیط دات نت نوشته اند محافظت نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Crypto.Obfuscator.For.Net.Enterprise مواردی مانند : امکان تعیین نام برای فیلدها و متدها با امضاهای گوناگون و اسامی یکسان ، تعیین نام برای مولفه ها به شکل غیرواقعی و گیج کننده ، مجازی سازی ، رمزگذاری ، فشرده‌سازی و پنهان نمودن کد MSIL داخل متدها ، محافظت کامل Anti-Debug و Anti-Tracer حرفه ای ، رمزگذاری های رشته‌ای ، رمزگذاری پایدار و همیشگی ، کنترل جریان مبهم و به اصطلاح تاریک کردن کدها ، حذف محتویات فیلدهای ثابت ، امکان محافظت ILDASM ، توانایی رمزگذاری منابع و فشرده سازی آنها ، جاگذاری اسمبلی ، پنهان کاری کلی و یا قسمتی از کدها و همچنین واترمارک نمودن ، کم کردن و کوچک سازی فراداده ها ( Metadata ) ، مبهم نمودن و محافظت از کد .Net Assembly ، گزارش استثنا خودکار ، و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : Crypto Obfuscator 2015 Build 150416 Enterprise
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 8 مگابایت ( نسخه فعال شده Activated )

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود