دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Database Browser 5.3.1.9 مرور و ویرایش دیتابیس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2053

Database Browser مرور و ویرایش دیتابیس
Database Browser 5.3.1.9 نرم افزاری جهت اتصال سریع به انواع پایگاه داده و دیتابیس و ویرایش داده ها می باشد.
برنامه ای کاربردی جهت ایجاد ارتباط با انواع پایگاه های داده پرکاربرد امروزی نظیر Oracle, MS Sql Server, ODBC, MySql, PostgreSQL, Interbase و Firebird می‌باشد. این ارتباط در واقع مرور ، ویرایش ، اجرای انواع SQL Scripts و استخراج اطلاعات از دیتابیس می باشد که می توانید آنها را با سرعت بالایی انجام دهید. این برنامه می تواند کمک خوبی برای انجام هرچه سریعتر امور روزمره وب مسترها و برنامه نویسان باشد. کاربرد اصلی این نرم افزار مرور و مشاهده اطلاعات داخل دیتابیس و اجرای آنها می باشد و همچنین می توانید داده های مورد نظر خود را به آسانی از داخل پایگاه داده استخراج نموده با فرمت های CSV , Excel و Html ذخیره نمایید.
Database Browser توانایی جستجو داخل جداول پایگاه داده و مشاهده اطلاعات را به شکلی کاملا تفکیک شده و دقیق برایتان فراهم می کند و نیز قادر خواهید بود دیتابیس های مورد نیاز خود را هم با مشخصات دلخواه بسازید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود