دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

JenaSoft DatAdmin Ultimate 5.4.2.5 مدیریت دیتابیس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2113

JenaSoft DatAdmin Ultimate مدیریت دیتابیس
DatAdmin Ultimate 5.4.2.5 نرم افزاری جهت مدیریت و سازماندهی انواع دیتابیس و پایگاه داده می باشد.
این نرم افزار به منظور مدیریت و سازماندهی راحت و آسان انواع پایگاه داده طراحی شده است و توانایی اتصال به دیتابیس های MySQL, MS SQL, SQLite, MS Access و PostgreSQL را داراست. این برنامه به گونه ای کد نویسی شده است که استفاده راحت و منعطف بودن آن اولویت اول طراحان آن می باشد و می توان آن را از لحاظ میزان کارایی و با نرم افزار های که دارای یک پایگاه داده به صورت مستقل می باشند مقایسه نمود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DatAdmin Ultimate مواردی مانند : طراحی ، ساخت ، ویرایش و مقایسه انواع دیتابیس ، تهیه نسخه پشتیبان از دیتابیس ها ، توانایی فراخوانی و استخراج کامل پایگاه داده ، سازگاری کامل با Microsoft SQL Server , MySQL , Postgre SQL , SQLite و MS Acc ، ذخیره جداول دیتابیس با فرمت CSV , TXT , HTML , XML و Excel ، انجام اموری نظیر فیلتر کردن ، جستجو ، صفحه بندی و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود