دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Dev-C++ 5.11 برنامه نویسی سی پلاس پلاس

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » برنامه نویسی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 7531

Dev-C++ 5.11 برنامه نویسی سی پلاس پلاس
Dev-C++ 5.11 یکی از معروف ترین محیط های برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس می باشد.
زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یکی از زبان های حرفه ای می باشد که برنامه نویسان مختلف با هر درجه از سطح کاری که داشته باشند می توانند از آن استفاده نمایند که در واقع به منظور توسعه و افزایش کارایی زبان سی طراحی و ساخته شده است. امروزه بسیاری از نرم افزار ها و برنامه های گوناگون توسط این زبان ، برنامه نویسی می شوند و می توان گفت زبان سی پلاس پلاس یکی از پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی تجاری می باشد.
نرم افزار Dev-C++ 5.11 یکی از محبوب ترین محیط های گرافیکی با امکانات کامل جهت توسعه برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس و کامپایل کردن برنامه های نوشته شده به این زبان می باشد که با بکارگیری آن می توانید توسط کامپایلر GCC پروژه های آماده خود را به آسانی و به شکلی حرفه ای کامپایل نمایید.

قابلیت های کلیدی محیط برنامه نویسی Dev-C++ 5.11 مواردی مانند : قابل حمل و رایگان بودن این برنامه ، بکارگیری کامپایلر GCC برای کامپایل کردن پروژه های آماده شده ، توانایی عیب یابی و کامل کردن کدها به صورت هوشمند ، ادیتور کد با توانایی رنگبندی و جداسازی کدها ، سازگاری با فایل های CVS ، چاپ تمام صفحه ، تعریف دستورات گوناگون چهت انجام امور مختلف داخل برنامه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » برنامه نویسی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود