دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DiskDigger 1.12.0.1873 بازیابی اطلاعات پاک شده هارد دیسک

DiskDigger بازیابی اطلاعات پاک شده
DiskDigger نرم افزاری جهت بازیابی انواع اطلاعات پاک شده و از دست رفته می باشد.
این نرم افزار سبک و کم حجم به خوبی می تواند تمامی اطلاعات و داده های شما را که به صورت تصادفی و یا به هر دلیلی از روی هارد دیسک و انواع ابزارهای ذخیره سازی پاک شده و آنها را از دست داده اید برایتان بازگردانی نماید. این برنامه در عین سادگی و آسانی کار با آن دارای موتور بازیابی بسیار قدرتمندی می باشد. بخش جادوگر برنامه یا همان Wizard باعث می شود استفاده از این ابزار به گونه ای راحت شود که کاربر طی چند مرحله ساده و از پیش تعیین شده با انتخاب و مشخص کردن گزینه های مورد نیاز کل فرآیند بازیابی اطلاعات را انجام دهد.

DiskDigger از پارتیشن هایی با فرمت FAT، NTFS و exFAT پشتیبانی می کند و توانایی بازیابی طیف وسیعی از فایل های کاربردی مانند عکس ها و تصاویر ، اسناد، فایلهای ویدئو و فیلم ها، آرشیو ها، فایلهای ایمیج ، DLL ها و فایل های اجرایی را داراست.
بعد از اسکن پارتیشن انتخاب شده لیستی از فایلهای پیدا شده به نمایش گذاشته می شود و می توانید فایل های مورد نیاز خود را که پاک شده اند انتخاب و بازیابی نمایید. زمانی که صرف بازیابی اطلاعات پاک شده می شود بستگی به تعداد و حجم فایل های انتخاب شده دارد و ممکن است بین یک دقیقه تا چند ساعت طول بکشد و با توجه به اینکه این برنامه تاثیر چندانی روی عمکرد سیستم ندارد و مقدار کمی از منابع سیستم را استفاده می کند به راحتی می توانید در زمان بازیابی اطلاعات پاک شده به کارهای دیگر خود نیز رسیدگی نمایید.

 

Abelssoft Undeleter 4.1 بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات
Abelssoft Undeleter بازگردانی اطلاعات از دست رفته از مموری کارت ها و هارد دیسک را انجام می دهد. این نرم افزار دارای ابزاهای مختلفی می باشد که انجام این امر را برای کاربران آسان می کند.

Abelssoft Undeleter با بازایابی اطلاعات به صورت دسته بندی شده و منظم و نمایش لیست اطلاعات قابل بازیابی به کاربران این توانایی را می دهد تا به راحتی اقدام به انتخاب و بازیابی اطلاعات از دست رفته خود کنند.

 

Auslogics File Recovery 7.1.1.0 بازیابی اطلاعات

Auslogics File Recovery بازیابی اطلاعات
Auslogics File Recovery نرم افزاری جهت بازگردانی فایلهای حذف شده و یا آسیب دیده ای توسط نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید عمل بازگردانی را برای اسناد ، موسیقی ، عکس ، نرم افزارها و هر نوع فایل دیگری انجام دهید و نیز فایل های آسیب دیده توسط ویروسها یا نرم افزارهای جاسوسی را هم به حالت اولیه خود برگردانید. بازگرداندنی عکس ها یا فیلم ها به شکل رندوم از دوربین های دیجیتال و یا پوشه های کامپیوتر نیز قابل انجام است.
Auslogics File Recovery بیشتر دوربین های دیجیتال ، دوربین و کارت حافظه را پشتیبانی می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا به جستجو و پیش نمایش فایل ها و نیز جستجو و نمایش اسناد ، موسیقی، تصاویر و ویدیوها اقدام کنید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Auslogics File Recovery مواردی همچون : بازیابی هر نوع فایل ، بازیابی اطلاعات حتی از پارتیشن های پاک شده و فرمت شده ، پیش نمایش تصویر قبل از خراب شدن ، حذف فایل های محرمانه ، ایجاد یک کپی از اطلاعات بسیار مهم ، پشتیبانی از هر نوع درایو و وسایل و ... جزو شاخص ترین ها می باشند.

 

Aidfile Recovery Software Pro 3.6.9.1 + Portable بازیابی فایلهای پاک شده

Aidfile Recovery Software Pro بازیابی فایلهای پاک شده
Aidfile Recovery Software نرم افزاری کاربردی و مفید جهت بازیابی فایل‌ های پاک و گم شده می باشد.
برنامه ای که با حجم مناسب و سرعت بالا هم در اسکن و هم در بازیابی فایل های حجیم کمک بسیار می تواند به کاربران در بازگرداندن فایل های پاک شده کند. اگر فایل های هارد دیسک شما به هر دلیلی پاک شده است بهتر است برای بازیابی آنها فایلی در آن محل کپی نکنید سپس با استفاده از این برنامه قادرید آنها را با سرعت بسیار بالایی و بدون نقص بازیابی کنید. Aidfile Recovery Software درایوهای پاک شده ، فرمت شده ، خراب شده و پارتیشن هایی که تغییر یافته اند را به حالت قبل باز خواهد گرداند ؛ البته درصد بازگردانی اطلاعات به شرایط مختلفی بستگی دارد که این ابزار هم مانند نرم افزارهای مشابه می تواند درصد مشخصی از اطلاعات را برگرداند. این برنامه از انواع سیستم فایل ها همچون EXFAT / FAT32 / NTFS و ….. پشتیبانی می کند.

 

Active UNDELETE Pro Corporate 11.0.11 بازگردانی اطلاعات پاک شده

Active UNDELETE Pro Corporate بازگردانی اطلاعات پاک شده
Active@ UNDELETE نرم افزاری سریع جهت بازیابی اطلاعات پاک شده از انواع حافظه می باشد.
این برنامه حرفه ای که برای ویندوز طراحی شده است می تواند تمامی فایل های شما که اشتباها حذف یا فرمت شده اند را بازیابی کند. مهم ترین ویژگی Active UNDELETE بازیابی اطلاعات پاک شده در مواقعی که ویندوز شما قابلیت بوت شدن را ندارد. می توان گفت این برنامه تنها راه بازیابی اطلاعات شما در مواقعی است که سیستم شما بالا نیامده و شما نمی توانید به هارد دیسک سیستم خودتان دسترسی داشته باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد