دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Aidfile Recovery Software Pro 3.6.9.1 + Portable بازیابی فایلهای پاک شده

Aidfile Recovery Software Pro بازیابی فایلهای پاک شده
Aidfile Recovery Software نرم افزاری کاربردی و مفید جهت بازیابی فایل‌ های پاک و گم شده می باشد.
برنامه ای که با حجم مناسب و سرعت بالا هم در اسکن و هم در بازیابی فایل های حجیم کمک بسیار می تواند به کاربران در بازگرداندن فایل های پاک شده کند. اگر فایل های هارد دیسک شما به هر دلیلی پاک شده است بهتر است برای بازیابی آنها فایلی در آن محل کپی نکنید سپس با استفاده از این برنامه قادرید آنها را با سرعت بسیار بالایی و بدون نقص بازیابی کنید. Aidfile Recovery Software درایوهای پاک شده ، فرمت شده ، خراب شده و پارتیشن هایی که تغییر یافته اند را به حالت قبل باز خواهد گرداند ؛ البته درصد بازگردانی اطلاعات به شرایط مختلفی بستگی دارد که این ابزار هم مانند نرم افزارهای مشابه می تواند درصد مشخصی از اطلاعات را برگرداند. این برنامه از انواع سیستم فایل ها همچون EXFAT / FAT32 / NTFS و ….. پشتیبانی می کند.

 

Auslogics File Recovery 7.1.0 بازیابی اطلاعات

Auslogics File Recovery بازیابی اطلاعات
Auslogics File Recovery نرم افزاری جهت بازگردانی فایلهای حذف شده و یا آسیب دیده ای توسط نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید عمل بازگردانی را برای اسناد ، موسیقی ، عکس ، نرم افزارها و هر نوع فایل دیگری انجام دهید و نیز فایل های آسیب دیده توسط ویروسها یا نرم افزارهای جاسوسی را هم به حالت اولیه خود برگردانید. بازگرداندنی عکس ها یا فیلم ها به شکل رندوم از دوربین های دیجیتال و یا پوشه های کامپیوتر نیز قابل انجام است.
Auslogics File Recovery بیشتر دوربین های دیجیتال ، دوربین و کارت حافظه را پشتیبانی می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا به جستجو و پیش نمایش فایل ها و نیز جستجو و نمایش اسناد ، موسیقی، تصاویر و ویدیوها اقدام کنید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Auslogics File Recovery مواردی همچون : بازیابی هر نوع فایل ، بازیابی اطلاعات حتی از پارتیشن های پاک شده و فرمت شده ، پیش نمایش تصویر قبل از خراب شدن ، حذف فایل های محرمانه ، ایجاد یک کپی از اطلاعات بسیار مهم ، پشتیبانی از هر نوع درایو و وسایل و ... جزو شاخص ترین ها می باشند.

 

Active UNDELETE Pro Corporate 11.0.11 بازگردانی اطلاعات پاک شده

Active UNDELETE Pro Corporate بازگردانی اطلاعات پاک شده
Active@ UNDELETE نرم افزاری سریع جهت بازیابی اطلاعات پاک شده از انواع حافظه می باشد.
این برنامه حرفه ای که برای ویندوز طراحی شده است می تواند تمامی فایل های شما که اشتباها حذف یا فرمت شده اند را بازیابی کند. مهم ترین ویژگی Active UNDELETE بازیابی اطلاعات پاک شده در مواقعی که ویندوز شما قابلیت بوت شدن را ندارد. می توان گفت این برنامه تنها راه بازیابی اطلاعات شما در مواقعی است که سیستم شما بالا نیامده و شما نمی توانید به هارد دیسک سیستم خودتان دسترسی داشته باشد.

 

Active File Recovery Professional 15.0.7 بازیابی اطلاعات

Active File Recovery بازیابی اطلاعات
Active File Recovery Professional یکی از برترین نرم‌افزارهای قدرتمند برای بازیابی اطلاعات از بین رفته روی سیستم می باشد.
این نرم افزار حرفه ای می تواند تمامی فایل های شما که اشتباها حذف یا فرمت شده اند را، بازیابی کند. این مجموعه همچنین شامل ابزار بازیابی پارتیشن نیز می باشد. فایل های سیستمی FAT12, FAT16, FAT32, NTFS و NTFS5 توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند و بازگردانی داده ها از درایو های هارد دیسک، فلاپی و انواع حافظه های جانبی مانند درایو های USB با این نرم افزار ممکن است. Active File Recovery Professional به گفته سازندگان خود قادر است تا اطلاعات پاک شده به علت های مختلف نظیر حمله یک ویروس به سیستم ، Crash شدن سیستم ، خرابی هارد به علت وجود نرم افزارهای مخرب و ... را بازیابی نماید.

 

Active Partition Recovery Professional 15.0.0 بازیابی پارتیشن

Active Partition Recovery Professional بازیابی پارتیشن
Active Partition Recovery Professional برترین نرم افزار جهت بازیابی پارتیشن های پاک شده و ازبین رفته می باشد.
این برنامه قابلیت بازگردانی پارتیشنهایی با فرمت FAT12، FAT16، FAT32، NTFS، NTFS5 را دارا میباشد ، که شما توسط این برنامه می توانید اطلاعات از دست رفته حافظه کامپیوترتان مانند اطلاعاتی که پاک کرده اید را توسط این برنامه بازگردانی کنید. به کمک Active Partition Recovery Professional این توانایی را دارید تا از هارد خود ایمیج تهیه کنید.از دیگر توانایی های این نرم افزار می توان به اصلاح اطلاعات فایل BOOT.INI و اطلاعات بوت سکتور هارد ها اشاره کرد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد