دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

FileRestorePlus 3.0.6.1019 + Portable بازیابی فایل های پاک شده

FileRestorePlus
FileRestorePlus ابزاری کاربردی به منظور بازیابی فایل های پاک شده از هارد دیسک و انواع مموری کارت ها می باشد.
این برنامه به خوبی آن دسته از فایل های شما را که به صورت اتفاقی با استفاده از Shift+Delete پاک شده اند و دیگر در Recycle bin ویندوز نیز در دسترس نیستند را بازیابی نموده و در اختیارتان قرار می دهد.

FileRestorePlus با پشتیبانی از انواع فرمت های FAT12 / 16/32، NTFS / NTFS5 قادر است فایل های مختلف از دست رفته از جمله تصاویر دیجیتالی، ویدئو، فایل های متنی و اسناد اداری را بازیابی نماید. این برنامه به سرعت درایو انتخاب شده توسط شما را اسکن نموده و لیستی از فایل های پاک شده که امکان بازیابی آنها وجود دارد برایتان به نمایش می گذارد و برای هر فایل نیز وضعیت جداگانه ای به صورت (خیلی خوب، خوب، بد و غیره) وجود دارد تا از امکان بازیابی آن مطلع شوید.

FileRestorePlus امکان جستجوی یک فایل خاص به عنوان مثال فقط فرمت TXT یا JPG را هم برایتان فراهم می کند و به راحتی می توانید در میان انبوهی از فایل های قابل بازیابی با فیلتر نمودن نتایج اسکن بر اساس سایز، تاریخ ایجاد یا تغییر فایل، قسمتی از نام و... به فایل های مورد نظر خود رسیده و با کم کردن حجم اطلاعات جهت بازیابی به سرعت عکس یا هر نوع فایل از دست رفته خود را در ختیار داشته باشید.

 

FileRestore for Networks 4.2.1 بازیابی اطلاعات در شبکه

FileRestore for Networks
FileRestore for Networks ابزاری جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته در فرمت های مختلف در محیط شبکه می باشد.
این برنامه بازیابی فایل می تواند از راه دور و در محیط شبکه تمام فایل ها و به صورت کامل ساختار پوشه های پاک شده را بازیابی نموده و آنها را دوباره در اختیارتان قرار دهد.

FileRestore for Networks امکان بازیابی انواع فایل های حذف شده از جمله عکس های دیجیتال، Spreadsheets، اسناد اداری و فایل های متنی، فایل های موسیقی، فایل های ویدئویی، پایگاه داده ها و... را برایتان فراهم می کند. این برنامه داخل محیط شبکه سیستم های موجود را اسکن نموده و در صورت از دست رفتن فایلی، مدیر شبکه می تواند با انتخاب آن سیستم ابتدا به بررسی و سپس بازیابی فایل های پاک شده اقدام نماید.

FileRestore for Networks دارای قابلیت هایی مانند: بازیابی اطلاعات پاک شده در سیستم شخصی و سرور در شبکه داخلی یا نت، بدون نیاز به تنظیمات RAID، بازیابی فایل های پاک شده از حافظه های جانبی، بازیابی انواع فایل های تصویری و ویدئو، پشتیبانی از حافظه دوربین های دیجیتال، پشتیبانی از درایوهای نرم افزار های مجازی ساز شبیه VMware، پشتیبانی از فایل های BIN و... می باشد.

 

FileRescue Professional 4.14 Build 221 + Portable بازیابی اطلاعات

FileRescue Professional
FileRescue Professional نرم افزار قدرتمندی به منظور بازگردانی اطلاعات پاک شده شامل انواع فایل ها از هارد دیسک و دسترسی دوباره به اطلاعات می باشد.
این برنامه که محصولی از شرکت Essential Data Tools می باشد امکان بازیابی فایل های پاک شده از Recycle Bin ویندوز و یا داده های از دست رفته بر اثر برنامه های مخرب و ویروس ها را در اختیارتان قرار می دهد.

FileRescue Professional به خوبی از انواع فرمت های درایو FAT12، FAT16، FAT32، NTFS و NTFS 5 پشتیبانی می کند و توسط آن می توانید به جستجو و بازیابی انواع فایل های اسناد متنی، تصاویر و عکس ها، ویدئو، موسیقی و ایمیل اقدام کنید. بازیابی اطلاعات پاک شده از هارد دیسک های
RAW و انواع حافظه های جانبی از دیگر قابلیت های این نرم افزار کاربردی می باشد. در صورت فرمت شدن پارتیشن و حتی تعویض ویندوز نیز می توانید با استفاده از این برنامه اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

 

FileRescue for NTFS + FAT 4.14 Build 221 بازیابی اطلاعات از درایوهای FAT و NTFS

FileRescue for FAT
FileRescue for NTFS + FAT ابزاری کاربردی جهت بازیابی فایل ها و پوشه های پاک شده از روی دیسک هایی با فرمت NTFS و FAT می باشد.
این برنامه به خوبی تمامی فایل هایی که به دلایل مختلفی از سیستم شما حذف شده اند را بازیابی می کند و حتی اگر پارتیشن مورد نظر که اطلاعات روی آن بوده فرمت شده باشد نیز امکان بازیابی آنها وجود دارد.

FileRescue for NTFS + FAT گاهی اوقات به صورت تصادفی بعضی از فایل ها با انجام Shift + Delete به صورت کامل از روی هارد دیسک پاک می شوند و دیگر با ابزار ها موجود در ویندوز قابل بازگشت نیستند. این نرم افزار به خوبی می تواند فایل هایی که به این شکل یا در اثر حمله ویروس ها و تروجان ها و یا کرش کردن سیستم از دست داده اید را بازیابی نماید و در اختیارتان قرار دهد.

FileRescue for NTFS

FileRescue for NTFS + FAT دارای ویژگی هایی مانند: پشتیبانی از فرمت های NTFS و NTFS 5، بازیابی اطلاعات پارتیشن های FAT، امکان بازیابی اطلاعات پارتیشن ها فرمت شده و آسیب دیده، بازگردانی فایل ها حتی بعد از نصب دوباره ویندوز، بازیابی اطلاعات از هارد دیسک های کرش شده، بازیابی فایل ها از دیسک های سخت RAW، جستجو و بازیابی انواع فایل های شناخته شده شامل: اسناد، تصاویر و عکس ها، ویدئو، موسیقی و ایمیل، پشتیبانی از یونیکد و... می باشد.

 

LC-Tech FILERECOVERY Enterprise + Professional 5.5.8.5 بازیابی اطلاعات

LC-Tech FILERECOVERY
LC-Tech FILERECOVERY ابزاری حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده و از دست رفته می باشد.
این برنامه کم حجم می تواند انواع اطلاعات پاک شده از مموری های SD، فلش دیسک ها و هارد دیسک ها را بازیابی نماید و توجه ای به نحوه از دست رفتن اطلاعات ندارد و اگر داده های شما توسط سطل زباله ویندوز، خط فرمان و یا نرم افزارهای مخرب مثل تروجان ها و ویروس ها هم پاک شده باشند امکان بازگردانی آنها وجود دارد.

LC-Tech FILERECOVERY دارای ویژگی هایی همچون: بازیابی تصاویر و عکس های پاک شده، پشتیبانی از هارد دیسک های بزرگ تا 2TB، دارای ابزار File Organizer به منظور سازماندهی دوبار فایل های بازیابی شده، بازیابی اطلاعات درایو های فرمت شده، پشتیبانی از انواع فرمت فایل های سیستمی، پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از هارد دیسک های RAID و بازیابی اطلاعات پاک شده آنها و... می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد