دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Auslogics File Recovery 7.1.1.0 بازیابی اطلاعات

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/3 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19072

Auslogics File Recovery بازیابی اطلاعات
Auslogics File Recovery نرم افزاری جهت بازگردانی فایلهای حذف شده و یا آسیب دیده ای توسط نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها می باشد.
با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید عمل بازگردانی را برای اسناد ، موسیقی ، عکس ، نرم افزارها و هر نوع فایل دیگری انجام دهید و نیز فایل های آسیب دیده توسط ویروسها یا نرم افزارهای جاسوسی را هم به حالت اولیه خود برگردانید. بازگرداندنی عکس ها یا فیلم ها به شکل رندوم از دوربین های دیجیتال و یا پوشه های کامپیوتر نیز قابل انجام است.
Auslogics File Recovery بیشتر دوربین های دیجیتال ، دوربین و کارت حافظه را پشتیبانی می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد تا به جستجو و پیش نمایش فایل ها و نیز جستجو و نمایش اسناد ، موسیقی، تصاویر و ویدیوها اقدام کنید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Auslogics File Recovery مواردی همچون : بازیابی هر نوع فایل ، بازیابی اطلاعات حتی از پارتیشن های پاک شده و فرمت شده ، پیش نمایش تصویر قبل از خراب شدن ، حذف فایل های محرمانه ، ایجاد یک کپی از اطلاعات بسیار مهم ، پشتیبانی از هر نوع درایو و وسایل و ... جزو شاخص ترین ها می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود