دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Ashampoo Undeleter 1.11 بازیابی اطلاعات

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/07/25 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 9584

Ashampoo Undeleter بازیابی اطلاعات
Ashampoo Undeleter 1.11 نرم افزاری مفید و کاربردی که با استفاده از می توان اطلاعات پاک شده از حافظه های مختلف را بازیابی نمود.
بازیابی اطلاعات بوسیله این نرم افزار محدود به هارد دیسک نمی شود و می توانید اطلاعات پاک شده دستگاه هایی مانند ی USB ، Flash Memory و سایر دستگاه های دارای حافظه را نیز با این روش بازیابی نمایید. هماهنگی کامل با انواع حافظه ها نکته مهمی است که در استفاده از این برنامه باید به آن توجه نمود ؛ این نرم افزار می تواند با انواع پل های ارتباطی سازگار باشد و با انواع حافظه ها همگام شود. پشتیبانی کامل از سیستم فایل های تحت ویندوز به همراه شناسایی انواع فرمت ها هم از دیگر خصوصیاتی می باشند که در این برنامه به چشم می خورد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Undeleter : توانایی بازیابی اطلاعات پاک شده از درایوهایی با فرمت هایی همچون NTFS و FAT 12 , 16 , 32 ، بازیابی اطلاعات از فرمت های NTFS در حالت فعال NTFS compression و NTFS encryption ، توانایی بازیابی نامحدود ( فایل ها و پوشه هاا ) و... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود