دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Comfy File Repair 1.1 تعمیر فایل های تصویری

دسته بندی نرم افزار نرم افزار » بازیابی اطلاعات | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1966

Comfy File Repair تعمیر فایل های تصویری
Comfy File Repair 1.1 نرم افزاری جهت بازیابی و تعمیر فایل های تصویری خراب شده می باشد.
این برنامه به آسانی فایل های آسیب دیده با فرمت های JPEG، PNG و TIFF را تعمیر و بازیابی می نماید. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده می باشد و هیچ گونه مهارت های خاص نیاز ندارد و توسط یک پنجره استاندارد اکسپلورر می توانید فایل های مورد نیاز خود را به سرعت پیدا نموده آنها را تعمیر و بازیابی کنید. شما می توانید این برنامه به دو روش مختلف استفاده کنید:
1) ترمیم فایل های خراب با استفاده از جادوگر ( Wizard ) به شما این اجازه را می دهد تا چندین فایل و پوشه های مختلف را به سرعت انتخاب کرده و به بازیابی آنها اقدام نمایید.
2) روش دیگر اینکه می توانید بدون استفاده از قسمت جادوگر برنامه به صورت دستی هر فایل را به صورت مجزا قبل از تعمیر و بازیابی مشاهده نموده و از آن یک پیش نمایش داشته باشید.

فایل های پشتیبانی شده توسط نرم افزار Comfy File Repair :
فایل های JPEG پشتیبانی شده عبارتند از JPG، JPE و JFIF. فایل های بازیابی شده چون مجددا فشرده نشده اند بنابراین کیفیت اصلی آنها حفظ شود.
فایل های TIFF پشتیبانی شده عبارتند از TIF، FAX، G3، G4
فایل های فشرده پشتیبانی شده عبارتند از فرمت LZW, JPEG, PackBit, CCITT 1D 2, Group 3 Fax 3 and Group 4 Fax algorithms .
فایل های PNG نیز پشتیبانی می شوند و همچنین فایل های فشرده با الگوریتم LZ77
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: نرم افزار » بازیابی اطلاعات

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود